Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Program

WEEKEND ZE SKUNK ANANSIE


 
PREMIERA!
WEEKEND ZE SKUNK ANANSIE:
sobota 3 listopada o 13:00 i 18:00
niedziela 4 listopada o 15:00 i 20:00
 
 
 
Za co Skin nie lubi Skrillexa? Kto jest najbardziej leniwym członkiem Skunk Anansie? Jak powstawał nowy album i dlaczego przed wydaniem poprzedniego krążka grupa zrobiła sobie 8 letnie wakacje? Odpowiedzi poznamy już 3 i 4 listopada podczas Weekendu ze Skunk Anansie w RBL.TV! Poza zestawem największych hitów grupy widzowie stacji będą mogli obejrzeć ekskluzywny wywiad ze Skunk Anansie, zarejestrowany podczas ich wrześniowej wizyty w Warszawie.


Grupa, na czele której stoi charyzmatyczna Skin, słynie z bezpardonowego łączenia tradycji punkowej z nowoczesnymi brzmieniami oraz niesamowitej energii na koncertach. We wrześniu na sklepowe półki trafił piąty studyjny album grupy, zatytułowany „Black Traffic". Czym praca nad tym krążkiem różniła się od poprzednich kooperacji?

- Przede wszystkim dojrzeliśmy, jako muzycy. Uświadomiliśmy sobie, co jest naprawdę ważne w życiu. Wcześniej byliśmy zbyt młodzi i pijani, żeby to zrozumieć. Teraz wszystko zrobimy, jak należy. Dużo lepiej się bawimymówi w wywiadzie dla RBL.TV Skin.
 

W rozmowie ze stacją Skin zdradzi także, co myśli na temat bijącego rekordy popularności dubstepu. - Gdy w 2005 roku odkryłam dubstep, pomyślałam: wow, ta muza jest nieziemska! To była dla mnie nowa wersja reggae. Połączenie mocniejszych dźwięków z czystym wokalem np. Jamesa Blacke’a było bardzo sexy. Teraz dubstep jest już wszędzie, a jego komercyjna odsłona w ogóle nie przypadła mi do gustu. Skrillex zabił ten gatunek – dodaje wokalistka Skunk Anansie.


Chcecie zobaczyć więcej? Oglądajcie Weekend ze Skunk Anansie w RBL.TV!
sobota 3 listopada o 13:00 i 18:00
niedziela 4 listopada o 15:00 i 20:00
Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony