Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Program

POLISZ RAJD


POLISZ RAJD to najlepsze polskie klipy dla nocnych marków.

W "Polisz Rajd" każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ na naszej antenie znajdziesz zarówno kawałki hip-hopowe, popowe jak i rockowe.

W tym pasmie muzycznym znajdziesz najlepsze kawałki od: Hey, Piha, Buki, Meli Koteluk, Moniki Brodki, Jamala, Pudelsów, Sokoła i Marysi Starosty, Bohemy, Tedego...

Oglądaj codziennie o 00.00

Ocena: 2 0

Polecamy

Komentarze

 • tasdafleja

  2013-10-22 | 10:14

  wg mnie to dobrze, że lecą stare kawałki wkońcu teraz w tv żadko można posłuchać dobrego starego rapu :)

 • CHINA

  2013-10-16 | 15:11

  Szkoda że grają tylko tych najbardziej znanych raperów jak Tede , Pezet czy ta cała warszawska śmietanka. Jest przecież tyle nowych dobrych kawałków! Nie wiem skąd to się bierze być może ci co decydują o tym co ma lecieć nie bardzo mają rozeznanie na polskie scenie rapu! W polskiej rap liście słyszę wiekowe kawałki kalibra zamiast zapodać coś świeżego!

 • mariuszsl556

  2013-09-30 | 18:32

  Program idealny, a Polisz Rajd dobrze się słucha, chociaż mogłoby być więcej "nowego" rapu. Więcej nowszych tracków. ; )

 • nika.majewska

  2013-09-29 | 13:54

  Ja wręcz przeciwnie ze zdaniem powyżej, uważam ze to jeden z najlepszych programów na rbl.tv, oglądam go praktycznie codzienne, ponieważ uwielbiam polski rap, mam nadzieje ze te program zostanie na antenie, oby było wiecej rapu! ;)

 • i1

  2013-07-10 | 07:37

  JA WAS BARDZO PROSZĘ ZDEJMIJCIE TEN PROGRAM Z ANTENY !! ja was bardzo proszę po paru wieczorach z tą audycją rzygam już tą polską muzyką, nie które teledyski powinny odejść w godności w zapomnienie jak nie przymierzając Kazik (Natalia w Bruklinie, Mars napada, 12 groszy, i inne), albo program parszywa trzynastka który wogle nie powinien trafić na antenę, apropo polskiej muzyki to puszczacie samek gnioty a takich piosenek jak mi się kiedyś podobały to nie puszczacie (Moonlight, Indios Brawos, Anita Lipnicka, Edyta Bartosiewicz, Varius Manx , ...) nie to że miał bym ochotę ich znowu posłuchać. p.s. no a jeszcze jak was kiedyś prosiłem żebyście puszczali Skunk Anansie to chodziło mi o jej starsze piosenki (z 3 pierwszych płyt) a nie o tą którą katowaliście na okrągło. P.S.2 KONIECZNIE ZREZYGNUJCIE Z POLSKICH NOCY - TO NIE RADIO ŻE JEST OBOWIĄZEK SŁUCHANIA TEGO CO TE POLSKIE NIBY GWIAZDY NAGRAŁY (radio musi wyrobić normę i zagrać ileś godzin polskiej muzyki a wy nie)!! Jestem tak zdegustowany poziomem audycji Polska Noc w RBL.tv że gotów jestem przygotować listę społeczną w sprawie zdjęcia tej audycji z anteny !!

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony