Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Program

PARSZYWA 13

prowadzi: Lady Nina

PARSZYWA 13 to zestawienie najbardziej przypałowych kawałków. Muzycznie poruszamy się wśród takich gatunków jak hip-hop, rock, pop, disco polo, country, dance, itd. Wspólnym mianownikiem jest obciach, żenada, kaszana i siara!

Program prowadzi żywiołowa i niepokorna Lady Nina! Będzie ona wpadać na wasze domówki, do klubów, pubów, na imprezy plenerowe oraz we wszystkie miejsca gdzie bawicie się Wy! Lady Nina będzie pytać imprezowiczów o największe antyhity jakie znają.

Program „Parszywa 13” daje też możliwość zaangażowania się widzom. Pokaż nam jakiego kawałka najbardziej nie lubisz. Wyrazem dezaprobaty będzie możliwość rzucenia za pomocą sms-ów - jajkami, którymi oberwie nielubiany i wyśmiany numer.

Już teraz wypełnij formularz na naszej stronie i zaproś Lady Ninę na imprezę!

Formularz znajdziesz TUTAJ

Premiera "Parszywej 13" w każdy piątek o godz. 19.00.

Powtórka w niedzielę o 18.00.


Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

  • i1

    2013-07-14 | 19:16

    a mi się piosenka Mr President - Coco Jabmbo bardzo podoba , więc tym bardziej nie będę na nią głosował bo jest po prostu fajna, a na te piosenki co mi się nie podobają to też nie chce mi się głosować bo wolałbym ich po prostu nie oglądać ... ale mam taki pomysł może zamiast programu parszywa 13 zrobić program szczęśliwa 12 i puszczać tam takie fajne oldskulowe numery które takie przetrwały piętno czasu i nadal się ludziom podobają tylko że nikt ich już nie puszcza.

  • i1

    2013-07-10 | 07:40

    Ten program to żenada i samo dno i prowadząca ten program to potwierdza mówiąc wprost, że jest to najgorsza lista pod słońcem , utworów których nie warto słuchać , a więc ja uprzejmie proszę, zdejmijcie ten program z anteny o.k. ?

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony