Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

video

Zapowiedź trzeciego odcinka programu Pezeta i Grobla - MUZYKA NOWOCZESNA

W trzecim odcinku „Muzyki Nowoczesnej", w poniedziałek 22 kwietnia, o godz. 22:00 na antenie RBL.TV Pezet i Rafał Grobel opowiedzą o powrocie boom-bapu czyli hip-hopu w najczystszej formie.

Złota era hip-hopu powraca w wykonaniu często nastoletnich artystów. Czy jest to efekt źle pojętej nostalgii? Czy może bunt przeciw obecnemu zalewowi kiczu i powrót do prawdziwych wartości w muzyce? Ciężko o jednoznaczną odpowiedź, ale na pewno można wyrobić sobie własną opinię słuchając świeżych nagrań ze Stanów Zjednoczonych inspirowanych pionierami hip-hopowej kultury.

Aby ułatwić odpowiedzi na powyższe pytania w trzecim odcinku „Muzyki Nowoczesnej" zobaczymy zarówno klipy artystów młodego pokolenia, takich jak Joey Bada$$ czy Pac Div jak i legend gatunku reprezentowanych przez A Tribe Called Quest czy Mobb Deep.

"Muzyka Nowoczesna" to program, w którym znajdziecie ambitna muzykę elektroniczną oraz szeroko rozumianą muzykę miejską. Gospodarzami programu są Pezet - jeden z najbardziej znanych raperów w Polsce oraz Grobel - DJ i promotor, który w swoich działaniach na rynku muzycznym zaciera międzygatunkowe podziały.

Pezet i Grobel w programie „Muzyka Nowoczesna" na antenie telewizji RBL.TV. Premiera w każdy poniedziałek o godz. 22:00. Powtórki programu można oglądać w piątki o 14.00 i niedziele o 18.00.

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony