Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

video

Zapowiedź SON OF A BEAT odc. 12 - Anna Głogowska i Michał Malitowski


Michał Malitowski i Anna Głogowska w muzycznych duetach z Dharnim!

Gośćmi dwunastego odcinka „Son of a Beat” będą m.in.:  polska tancerka klasy "S" w tańcach latynoamerykańskich i tańcach standardowych - Anna Głogowska, znana szerszej publiczności z programów: „Taniec z gwiazdami” i „Got to Dance. Tylko Taniec” oraz Michał Malitowski – wielokrotny Mistrz Polski i Świata w tańcach towarzyskich i latynoamerykańskich, również znany z występów w show „Tańcu z Gwiazdami” i „Got to Dance. Tylko Taniec”.

Goście programu porozmawiają z Dharnim o swoich ulubionych gwiazdach, najlepszych koncertach na jakich byli i piosenkach z dzieciństwa. Ania Głogowska w duecie z gospodarzem programu zaśpiewa piosenkę „Never Ending Story”. Michał Malitowski także pochwali się swoimi zdolnościami wokalnymi i zanuci z Dharnim hit z filmu „Dirty Dancing”, czyli kawałek „Time of my Life”.

Tym razem to nasi goście będą sprawdzać Dharniego, który będzie musiał poradzić sobie z polskimi łamańcami językowymi i trudnymi wyrazami. Czy zda językowy test?

Anna Głogowska będzie próbowała zgadnąć czym jest sitara, a Michał Malitowski powie komu gra na nerwach. Tancerz odpowie także na pytanie „dlaczego w kosmosie są słabe imprezy?”

To wszystko już w najbliższą sobotę, 28 września, o godz. 13.00 w RBL.TV!

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony