Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

video

SON OF A BEAT, SEZON 2, odc. 7 - ŚWIĘTY MIKOŁAJ, ADA SZULC, TOMEK CIACHOROWSKI, TONY JUNIOR B.I.G.,

Święta, Święta… W radio te same kawałki, w telewizji jak zwykle ‘Kevin sam w domu’. Dharni postanowił wyrwać Was ze świątecznej rutyny i przygotował kilka niespodzianek!

Dowiemy się jakie najbardziej romantyczne lub zwariowane przygody przydarzyły się gościom programu. Tony Junior B.I.G. potwierdzi legendy, że mocne trunki potrafią pić tylko Polacy. Jan Kliment zdradzi na czym przyłapał Świętego Mikołaja, a Tomek Ciachorowski powie czym może skończyć się oszukiwanie młodzieży.

Rei Ceballo ponarzeka na polskie kolędy i piosenki świąteczne oraz opowie historię z Kuby, gdzie Fiedel Castro zakazał obchodzenia Świąt. Goście stworzą także listę filmów, bez których nie wyobrażają sobie gwiazdki.

Ponoć w wigilijną noc zwierzęta przemawiają ludzkim głosem. Gość specjalny Dharniego – Święty Mikołaj – zdradzi o czym rozmawia ze swoimi reniferami. A czy komuś z Was zdarzyło się kiedyś usłyszeć coś od swego pupila? A może macie pomysł, co moglibyście wówczas usłyszeć?

Przy okazji Świąt nie można oczywiście nie wspomnieć o prezentach! O tych najmniej udanych chodzą już legendy… Dharni zapyta swoich gości o najgorszą świąteczną niespodziankę, jaką znaleźli pod choinką.

Na koniec nie zabraknie też życzeń świątecznych od gospodarza!

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony