Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

video

SON OF A BEAT, SEZON 2, odc. 6 - SKIBA, KONJO, HONORATA HONEY SKARBEK, NORBI, K.A.S.A., NOVIKA

Gośćmi Dharniego będą Skiba, Novika, Norbi, Honorata Honey Skarbek, Konjo i K.A.S.A.. Wspólnie postarają się znaleźć receptę na nudne, deszczowe dni. Według Skiby wystarczy mieć słońce w sercu, reszta gości ma dla Was całą paletę zajęć do wyboru. Może któreś przypadnie Wam do gustu? My wiemy na pewno, że muzyka jest dobra na wszystko. Dharni idąc tym tropem podpyta swoich gości jaką płytę polecają do umilenia długich, jesiennych wieczorów.

Pogoda za oknem nie nastraja optymistycznie, jednak zawsze możemy pomarzyć o jakichś pięknych, ciepłych, lecz niestety odległych miejscach, w których chcielibyśmy się teraz znaleźć. Goście zdradzą Dharniemu dokąd uciekliby przed zimą. Spróbują także znaleźć polskich artystów godnych tytułu króla i królowej muzyki. 'Królowa jest tylko jedna', ale jak się okazuje - nie dla wszystkich ta sama.

Stosujecie czasem medycynę naturalną? W programie dowiemy się czy muzyka może zastąpić medykamenty. Dharni zabawi się ze swoimi gośćmi w skojarzenia - hasłem wyjściowym będzie 'polski showbusiness'. Na koniec spróbują określić jaki muzyka miałaby smak, gdyby dało by się ją zjeść.

SON OF A BEAT już w najbliższą sobotę, 14 grudnia, o godz. 13.00. Powtórki w niedzielę o 11.00, wtorek o 18.00 i czwartek o 16.00.

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony