Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

video

SON OF A BEAT SEZON 2 ODC. 2

Gośćmi Dharniego w drugim odcinku SON OF A BEAT będą: Tomek Torres – perkusista zespołu Afromental, Miodu z Jamal Crew, nasza prezenterka – Lady Nina oraz raper Frenchy. Jak sobie poradzą z muzycznymi zagadkami gospodarza? Tego dowiecie się już w najbliższą sobotę, 16 listopada o godz. 13.00 na antenie RBL.TV.

Lady Nina powie Dharniemu za co bardzo ceni Jaya-Z oraz którym przedstawicielem polskiej sceny hh jara się najbardziej. Tomek Torres powie natomiast co najbardziej kręci go w nawijce Busty Rhymes’a. Swoje muzyczne inspiracje zdradzą także GrubSon, Frenchy oraz Miodu.

Dowiecie się jak otoczenie kształtowało gusty muzyczne gości Dharniego oraz co według nich jest najważniejsze i najpiękniejsze w muzyce. Zdradzą Wam czy ich zdaniem wykształcenie muzyczne jest konieczne do tego, aby być dobrym twórcą oraz kawałki których artystów, w ich opinii, nigdy nie powinny pójść w eter.

GrubSon opowie Dharniemu o jakie skarby się wzbogacił pomagając sąsiadce wynieść śmieci oraz co fajnego udało mu się z nimi zrobić. Miodu zdradzi jak kolorystyka łączy muzykę z gotowaniem, a Frenchy wytłumaczy czemu komponowanie brzmień jest łatwiejsze niż komponowanie smaków. Goście wspólnymi siłami spróbują znaleźć receptę na dobry hit – czy istnieje uniwersalna?

Premierowy odcinek nowej serii „Son Of A Beat” w RBL.TV już w najbliższą sobotę, 16 listopada, o godz. 13.00. Powtórki w niedziele o 11.00, wtorki o 18.00 i czwartki o 16.00.

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony