Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

video

SON OF A BEAT, odc. 4 SEZON 2 - EWELINA LISOWSKA, RED LIPS, MARIKA, STASHKA

Gośćmi Dharniego w andrzejkowym odcinku SON OF A BEAT będą Ewelina Lisowska, Marika, Adam Asanov z zespołu PIERSI, Stashka, Sabina ‘Sago’ Golanowska, Ruda i Łukasz Lazer z zespołu RED LIPS. Jak sobie poradzą z muzycznymi zagadkami gospodarza? Tego dowiecie się już w najbliższą sobotę, 30 listopada o godz. 13.00 na antenie RBL.TV.

Dharni spróbuje dowiedzieć się od gości jak magia objawia się z muzyce oraz zapyta o najbardziej niesamowity dźwięk jaki w życiu usłyszeli. Sabina w duecie z gospodarzem stworzy nową wersję wielkiego hitu Kylie Minogue. Dowiecie się jakie uczucia towarzyszyły zaproszonym artystom, gdy po raz pierwszy występowali na scenie, a także kto według nich jest najbardziej magicznym przedstawicielem branży muzycznej.

Zrobi się zmysłowo… Czyli dowiecie się, który ze zmysłów jest dla muzyka najważniejszy. Wierzycie w moce nadprzyrodzone? Objawiają się jakoś w Waszym życiu? Dharni wyciągnie z gości także ten magiczny sekret. Spróbują także ustalić czy reinkarnacja jest możliwa. A jeśli jest? W jakim ciele chcielibyście się odrodzić? Kota, lwa, a może żyrafy? Na koniec goście zdradzą Dharniemu czy mieli kiedyś proroczy sen lub deja vu.

Premierowy odcinek nowej serii SON OF A BEAT w RBL.TV już w najbliższą sobotę, 30 listopada, o godz. 13.00. Powtórki w niedziele o 11.00, wtorki o 18.00 i czwartki o 16.00.

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony