Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

video

Proceente, Kubson, Cfany Gapa, Jano (OMP), Emazet - Windą do psiego nieba (prod. Szczur)

Akcja „Pięściarze bokserom i nie tylko” w nietypowy i wyrazisty sposób pokazuje jak brutalny potrafi być człowiek wobec zwierząt i zachęca, aby zdecydowanie przeciwstawiać się takim sytuacjom. Pozbywanie się psów poprzez topienie, wyrzucanie w lesie czy na drodze musi się skończyć. Należy zatrzymać proceder nielegalnych hodowli psów i tresowania ich do walk. Zwierzęta nie mogą być dłużej bite i trzymane w niehumanitarnych warunkach. To tylko wybrane przykłady, jak ludzie potrafią torturować psy. Takie traktowanie zwierząt nie może być dłużej tolerowane.

W kampanię „Pięściarze bokserom i nie tylko” zaangażowało się wielu znanych polskich pięściarzy: Mateusz „Master” Masternak, Przemysław Saleta, Albert „Dragon” Sosnowski, Rafał „Wojownik” Jackiewicz, Krzysztof Kosedowski, Iwona Guzowska, Janusz Gortat, Paweł „Głaz” Głażewski, Łukasz Maszczyk, Mariusz „Viking” Wach, Paweł Skrzecz i Izuagbe „Izu” Ugonoh.

Razem stworzyli kalendarz na rok 2014 ilustrowany dwunastoma scenami, w których sportowcy wcielają się w rolę dręczonych psów. W worku w wodzie, na wysypisku śmieci, na krótkim łańcuchu przy budzie – pięściarze z dużym poświęceniem pozowali do zdjęć. Łączy je jeden wspólny element – czapka-pies, którą każdy ze sportowców nosił podczas sesji. Taka forma kampanii z silnym, wyrazistym przekazem ma na celu edukować i uwrażliwiać, a wprowadzając temat znęcania się nad zwierzętami do dialogu społecznego pełnić także funkcję profilaktyczną.

Ty też możesz pomóc! Reaguj, kiedy widzisz, że zwierzętom dzieje się krzywda – pamiętaj, że pozostawione same sobie stają się bezbronne. Razem możemy odmienić ich los!

Więcej informacji o kampanii i kalendarzu na:
-
profilu FB
- oficjalnym blogu

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony