Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

video

OLIVIA ANNA LIVKI w ORANGE MUSIC już 24 października!


Już w czwartek 24 października o 18.00 premiera kolejnego odcinka "Orange Music".

W 17 odcinku „Orange Music” pojawi się Olivia Anna Livki – niemiecka artystka, polskiego pochodzenia, znana z udziału w muzycznym talent show, raper  Sebastian „Biały” Białek, który również zdobył popularności i wyszedł z podziemia, dzięki udziałowi w telewizyjnym show oraz Bracia Figo Fagot.

Bracia Figo Fagot pochwalą się swoją pierwszą lekcją śpiewu, opowiedzą czym jest „kulturalne picie na umór” i spróbują wyjaśnić, czemu sądzą, że grają heavy metal ;)

Olivia Livki opowie jak wyglądały pracę nad kręceniem teledysku do kawałka Blood Pony. Opowie też o swojej fascynacji modą i Japonią, do której udało jej się pojechać w tym roku. Artystka zdradzi jak przygotowuje swoje nietuzinkowe stroje do występów i jakie śmieszne wpadki zdarzyły jej się na scenie podczas koncertów.

Kolejnym gościem programu będzie Biały. Raper zdradzi, dlaczego podziwia Tedego i kto jest jego zdaniem najlepszym tekściarzem w Polsce i na świecie. Powie też jak zakończył się jego konflikt z hip-hopowym podziemiem, który wybuchł po tym jak wziął udział w mainstreamowym programie telewizyjnym. W rozmowie z Natalią poruszy także bardzo poważny jego zdaniem problem społeczny, który jest inspiracją tego tekstów.

Program nagrywaliśmy w California Skateshop - Galeria Koloru.

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony