Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

video

Margaret oraz Solar i Białas w ORANGE MUSIC (prowadzi Natalia Jakuła)


Gośćmi programu będą wokalistka i blogerka Margaret znana ze swojego hitu i klipu do kawałka "Thank You Very Much" oraz hip-hopowy, Warszawsko / Teresiński duet Solar i Białas.

Margaret pogada z prezenterką RBL.TV o muzyce, swojej miłości do ciuchów i zdradzi receptę jak poprawnie, wyraźnie i z dobrym akcentem mówić po angielsku.

Wokalistka opowie też jak było na planie znanego „nagiego” klipu do kawałka „Thank You Very Much”. Dowiecie się też jak wygląda zwykły dzień Margaret, czy chce zostać projektantką mody oraz w którym kraju oprócz Polski, jej piosenki cieszą się największym powodzeniem.

Gośćmi programu będzie też hip-hopowy duet Solar i Białas. Solar, zdobywca tytułu super MC w bitwie freestylowej organizowanej przez Prosto, opowie o swoich poprzednich doświadczeniach w tego typu zawodach. Białas zdradzi, czy „Olejmy Jutro” jest jego mottem życiowym, czy tylko tekstem z ich piosenki. Raperzy powiedzą czy warto było wyjść z podziemia i jak teraz mają się ich finanse oraz jacy raperzy ich inspirują. Powiedzą też, że podczas kręcenia klipu ich serdeczny  przyjaciel prawie stracił życie! Jeżeli jesteście ciekawi, o który teledysk chodzi i jak udaje im się „kombinować” kasę na życie to obejrzyjcie nasz program!

Premiera programu już dzisiaj (26.09) o 18.00 na antenie RBL.TV!
Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony