Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

video

GrubSon ft. Jarecki - RudeBoyTour

Wczoraj na kanał MaxFloRecTV w serwisie YouTube trafił najnowszy klip GrubSona i Jareckiego, „RudeBoyTour”. Singiel nie pochodzi z żadnej wydanej ani planowanej płyty. Promuje wspólną trasę bandów GrubSona i Jamala o tej samej nazwie. Jego wersję audio można pobrać z internetowego sklepu wydawcy - MaxFloRec.

Za nami pierwszy koncert z cyklu RudeBoyTour, który odbył się 26.10. w warszawskiej Stodole. Przypomnijmy, że GrubSon odebrał wtedy złotą płytę za O.R.S.

W najbliższym czasie artysta razem z Jamalem odwiedzi: Wrocław – 7.11., Kraków – 8.11., Rzeszów – 9.11., Łódź – 15.11. i Katowice – 6.12.

Wideo towarzyszące trasie GrubSon komentuje następująco: - Wiele osób może być zdziwionych i zaskoczonych tym, co zobaczą w teledysku. Chcieliśmy metaforycznie ukazać fakt, że na nasze koncerty przychodzą ludzie z różnych środowisk i kultur. To co robimy na koncertach nie identyfikuje się sztywno z jedną, konkretną kulturą. Każdy może tu znaleźć coś dla siebie. Podkreśla: - Muzyka ma łączyć, a nie dzielić.

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony