Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

video

CURLY HEADS - Reconcile

Teledysk do „Reconcile”, pierwszego singla CURLY HEADS, z płyty „Ruby Dress Skinny Dog” został zrealizowany przez duet PSYCHOKINO, czyli Dorotę Piskor i Tomka Ślesickiego

Sekwencja telenoweli oparta jest na pierwotnym pomyśle zespołu, jednak filmowcy poszli o krok dalej, postanowili zabawić się konwencją i wymieszać świat filmowy z rzeczywistym. Mrugnięciem oka w stronę widza jest też obsadzenie Marcina Dorocińskiego w roli gwiazdy telenoweli - zabójczo przystojnego lekarza Roberto Sancheza. Tradycyjnie dla produkcji PSYCHOKINO, zespół pojawia się w rolach epizodycznych.

A tak przygodę na planie teledysku wspominają członkowie zespołu:
Dawid: „Plan teledysku był cudowny! Kolejny raz współpracowaliśmy z zespołem Psychokino. Na planie byli wspaniali ludzie. Świetna atmosfera. Mieliśmy plan by całość historii ukryć w realiach brazylijskiej telenoweli, jednak Psychokino podsunęło nam scenariusz zainspirowany naszym pomysłem w nieco rozbudowanej wersji. Przystaliśmy na to i efekt tej pracy można zobaczyć teraz!”

Damian: „Praca na planie była dla mnie czymś zupełnie nowym i ekscytującym. Udział w tworzeniu teledysku i zobaczenie pracy "od kuchni" było świetnym doświadczeniem. Zawsze chcieliśmy zrobić teledysk "z jajem" i uważam ze nam się udało.”

 

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony