Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

video

Bob One ft. Pokahontaz - Przestań

Wczoraj na YouTube trafił ostatni klip promujący album TWÓJ RUCH Bob One’a. Obrazek do utworu „Przestań” to jednak na pewno nie ostatnie wideo artysty w ogóle. Sprawdź, co szykuje w najbliższym czasie!

Jak mówi Bob One: – Idzie nowe, ale póki co zachęcam do sprawdzenia, jakim uderzeniem kończymy stare! Twój Ruch!

Wizualizacja numeru „Przestań” jest już 7. z rzędu promującą płytę pt. TWÓJ RUCH. – Jako że siódemka jest wyjątkową cyfrą, postaraliśmy się, żeby ten siódmy klip także był wyjątkowy. Dlatego też wersja kawałka diametralnie różni się od tej z płyty. Powstała na zupełnie nowym bicie autorstwa Zeteny, a swoje gościnne zwrotki dograli Rahim i Fokus – komentuje Bob One. Pomysł na jego współpracę z grupą Pokahontaz zrodził się zupełnie naturalnie. – Słuchając z Fokusem ostatniej płyty Bob One’a, strasznie spodobał nam się utwór „Przestań”. Padła więc propozycja, abyśmy dorzucili po zwrotce, na co chętnie przystaliśmy. Następnie Zetena machnął remix i powstał nieprzyzwoicie tłusty banger! – opowiada Rahim. – Pozostało stworzyć dobry obraz, więc uderzyliśmy z tym do profesjonalistów w tej dziedzinie, 2nd door on the left. No i mamy dzieło (uśmiech) – dodaje.

Zdjęcia do zremiksowanego przez Zetenę utworu zrealizowano w podziemiach starych fabryk we Wrocławiu. – Chłopaki z 2nd door on the left przysłali 2 pomysły, z których od razu zajarałem się tym kojarzącym mi się trochę z „Fight Clubem”, ale w jeszcze mroczniejszej wersji – wspomina Bob One. Przy okazji premiery klipu artysta pokusił się o końcoworoczne podsumowanie swojej działalności: – To był pracowity i owocny rok. Spotkałem się z wieloma dobrymi sygnałami od ludzi, a moje utwory zaistniały w mediach. To daje jeszcze więcej energii do dalszej pracy.

Wersja „Przestań” z gościnnym udziałem chłopaków z Pokahontaz nie znajduje się na żadnej płycie. Jako ekskluzywny produkt można zamówić ją za to w formacie MP3 w MaxFloSklepie.

Klip do singla to nie tylko 7., ale i ostatni obrazek z płyty TWÓJ RUCH. Na pewno jednak nie ostatni w karierze Bob One’a.Kończymy rok i promocję klipową z przytupem, a po Nowym Roku ruszam z nowymi rzeczami – zapowiada artysta. Na okres między Bożym Narodzeniem a Sylwestrem przygotował dla swoich fanów niespodziankę: – Przez ostatni tydzień grudnia będę podsumowywał wszystkie klipy na swoim FanPage'u. Do wygrania będzie także kilka egzemplarzy płyty.

Szczegóły tej akcji niebawem na www.MaxFlo.pl i Facebooku Bob One’a.

 

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony