Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Konkurs

Zgarnij podwójny bilet na spektakl 'Wodewil Warszawski' w SCENIE HOŻA 51 || 1.12


data rozpoczęcia: 2013-11-25
data zamknięcia: 2013-11-28


Wodewil Warszawski
1 grudnia / 20:00
SCENA HOŻA 51
Stara Fabryka Serów / ul. Hoża 51

Wodewil Warszawski” Teatru Pijana Sypialnia, to muzyczna opowieść o Warszawie przedwojennej i współczesnej. Scenariusz powstał na podstawie komedii Feliksa Szobera „Podróż po Warszawie” z 1876 roku. Jesteśmy młodymi artystami – mówi Karolina Lichocińska, aktorka i współtwórczyni scenariusza widowiska. Nie chcieliśmy robić folkloru warszawskiego w skali 1 do 1. Nie wystarczy, że założymy kaszkiety i zaśpiewamy wesołą piosenkę. Staraliśmy się pokazać poprzez stare teksty i piosenki Warszawę współczesną. Dlatego w finale widowiska sceną zawładną dziwne postaci – ludzie mediów, polityki i kultury. Nostalgiczny świat przedwojennego miasta zderza się z Warszawą głośną i zabieganą.,,

Mamy dla Was konkurs, w którym  możecie zgarnąć podwójne bilety na spektakl, który odbędzie się już 1 grudnia!

Aby zdobyć bilety napisz nam w mailu jakim, według Ciebie, miastem jest obecnie Warszawa. Odpowiedź wyślij na konkurs@rbl.tv. Nagrodzimy najbardziej kreatywnych!

 

W tytule maila wpisz 'WODEWIL', nie zapomnij podać swojego imienia i nazwiska! Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej w piątek, 29 listopada drogą mailową.

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony