Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Konkurs

Wygraj bilety na koncert Avenged Sevenfold w Łodzi.


data rozpoczęcia: 2014-05-20
data zamknięcia: 2014-05-23


Po bardzo udanej jesiennej trasie Avenged Sevenfold wraca do Europy latem 2014 roku aby zagrać dla wszystkich fanów w miejscach których nie udało im się odwiedzić wcześniej. Avenged Sevenfold osiągnął Diamond, Platinum i Gold Award przy sprzedaży albumu w kilkunastu krajach i był headlinerem największych na świecie i najbardziej prestiżowych festiwali muzycznych grając tym samym dla ponad milionowej publiki.

Już 4 czerwca Avenged Sevenfold wystąpi w Łodzi. Jeśli chcecie wybrać się na to mocne muzyczne uderzenie odpowiedzcie na jedno pytanie:
Nawiązując do wielkiego przeboju grupy pt. Nightmare chcemy abyście opisali w kilku zdaniach swój najbardziej odjechany i szalony koszmar. Najciekawsze i najbardziej niezwykłe odpowiedzi wygrywają!

Odpowiedź prześlij do 23 maja na adres konkurs@rbl.tv z dopiskiem w tytule maila z dopiskiem Avenged.
Ocena: 1 0

Polecamy

Komentarze

  • bartek.kruczkowski.5

    2014-06-03 | 20:17

    ??? ? ??? Nie mogę uwierzyć, właśnie się dowiedziałem, że organizatorzy koncertu i telewizja Łódź dogadały się co do transmisji koncertu, w telewizji ma być po zmontowaniu materiału, ale na stronie: http://24livestreams.com/avenged-sevenfold/ będzie transmisja na żywo! Polecajcie każdemu kto nie może być na koncercie! http://24livestreams.com/avenged-sevenfold/

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony