Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Konkurs

[KONKURS] Zobacz film "Magic Mike"


data rozpoczęcia: 2012-07-09
data zamknięcia: 2012-07-10

KONKURS!

Wygraj podwójne zaproszenie na film "Magic Mike".

Przedpremierowy seans odbędzie się już w najbliższy czwartek (12 lipca) w warszawskim Kinie Wisła o godzinie 20:00.

ZASADY!

W komentarzu napisz z kim i dlaczego chciałbyś się zobaczyć ten film. Najbardziej wymyślne wypowiedzi zostaną nagrodzone biletem.

Konkurs trwa do 10 lipca.

UWAGA: obowiązuje osobisty odbiór wygranej w siedzibie 4fun Media.

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

 • pchela89

  2012-07-10 | 22:41

  Tak się dobrze składa, że w tym miesiącu moja koleżanka bierze ślub. Wprawdzie mamy dla niej zaplanowany ciekawy wieczór panieński...ale bez striptizera ;P dlatego pójście z nią na ten film będzie namiastką klasycznego wieczoru panieńskiego z muzyką, piskami i tańczącymi przystojniakami :D

 • mrocznista

  2012-07-10 | 19:02

  Razem z koleżanką chcemy się wybrać wspólnie na film. Jako iż jesteśmy lekko "perwersyjne" zawarliśmy układ jak wygramy to każda musi zrobić "dobrze" drugiej w trakcie filmu. Mamy nadzieje, że uda się zrealizować marzenia.

 • makaronowyklen

  2012-07-10 | 17:41

  Film chciałbym obejrzeć z dziewczyną. M_agic Mike to film, który potrafi urzekać A _ch! Onieśmielać, zadziwiać. Już nie mogę się doczekać. G_ enialny trailer, mistrzostwo świata I_dealny film, niech mnie zaskoczy jego akcja bogata C_udowny! Intryguje mnie filmu gwiazdorska obsada M _ ega super filmowy wieczór się zapowiada. I_dealny! Czekam na pozytywne wrażenia K_uszący Mike zrealizuje moje marzenia E_ch! Wspaniały film, genialna scenografia S_ uper okazja, która nieczęsto się przytrafia. U _ pojne chwile w kinie chciałbym spędzić ze swoją dziewczyną P_iękna komisjo ? możesz stać się tego przyczyną E _ ch. Koniec słów natchnionych R_ ewelacyjnego Mike?a dawno ?dodałem do ulubionych?!

 • cytryna

  2012-07-10 | 12:28

  Jest to zdecydowanie film na kobiecy wieczór, więc najfajniej byłoby go obejrzeć z gromadką koleżanek. Co do samego filmu to idealna pozycja na lato. Rozrywkowe kino ale ponieważ oparte na wątku autobiograficznym Chaninga i wyreżyserowany przez uznanego i nagradzanego Soderbergha oferujące zapewne coś więcej niż większość sztampowych produkcji zza Oceanu. Ja liczę po prostu na kawał dobrej filmowej roboty a ten film jak najbardziej się na taki zanosi.

 • basia9393

  2012-07-09 | 23:50

  Z moją najlepszą przyjaciółką, hymmm po co ?? by miło spędzić wieczór przy dobrej komedii ;)( no i nie bez znaczenia jest obsada filmu :P)

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony