Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Konkurs

[KONKURS] Wygraj bilet na Gossip!


data rozpoczęcia: 2012-11-07
data zamknięcia: 2012-11-17


KONKURS!

Wygraj bilet na koncert Gossip!

Beth Ditto pojawi się wraz ze swoją świtą już 22 listopada na warszawskim Torwarze by dać jedyny niepowtarzalny występ!

Nie przegap tego. Weź udział w konkursie RBL.TV i wygraj podwójne zaproszenie.


ZASADY!

1. Obejrzyj wszystkie klipy Gossip, które widzisz na samym dole.

2. W komentarzu napisz, który teledysk podoba Ci się najbardziej i dlaczego.

3. Napisz w czym tkwi wyjątkowość grupy Gossip.

 

Wybierzemy najciekawsze naszym zdaniem odpowiedzi.

Konkurs trwa do 17.11

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

 • kotek

  2012-11-17 | 23:41

  No to lecimy :) Wszystkie trzy są fajne, ale myślę, że najfajniejszy jest teledysk do "perfect world", czyli klip nr 3 :) dlaczego? jest klimatyczny, a Beth wygląda tam bardzo kobieco... a przy okazji, dzięki temu klipowi dowiedziałam się, że perkusista to tak naprawdę perkusistka :D Dlaczego grupa Gossip jest wyjątkowa?... 3/4 piosenkarek w obecnych czasach są takie same - zgrabne i seksowne dziewczyny, które jednak niekoniecznie potrafią śpiewać na żywo (nie będę wymieniać nazwisk, żeby nikogo nie urazić :P) :) natomiast Beth ma talent i nie przejmuje się tym, że nie ma perfekcyjnej figury i nie pasuje do obecnych kanonów piękna :) myślę, że podstawa to czuć się dobrze we własnej skórze, a Beth pokazuje, że w swojej czuje się swietnie! :D i za to ją szanuję :) to samo dotyczy Hannah, perkusistki o typowo męskim wyglądzie :) obie nie kryją się ze swoją odmienną od ogółu orientacją seksualną - za to teZ mają szacunek :) sami widzicie, ten zespół jest wyjątkowy! :D

 • katjja0

  2012-11-17 | 22:31

  Mnie oczarował klip do utworu "Move in the right direction" przede wszystkim kolorystyką. Oglądając, ma się wrażenie jakby te kolory rywalizowały ze sobą, taka jakby walka barw. Świetny pomysł na klip i świetne wykonanie. Oczywiście sam utwór urzekł mnie tak samo jak teledysk. Niesamowite możliwości wokalne Beth robią swoje... Niejedna piosenkarka może zazdrościć Beth przepięknego, głębokiego głosu, z którym może robić tak naprawdę co tylko zechce. Wyjątkowość grupy Gossip? Na pewno po prostu Beth Ditto. Ale także Brace Paine - niesamowity gitarzysta, no i oczywiście Hanah Blilie... Genialna, fenomenalna, mega utalentowana kobieta, która do perfekcji opanowała, jakby się mogło wydawać, męski instrument, mianowicie perkusję. To co się dzieje, kiedy ta niepozorna kobietka trzyma w rękach pałeczki, przekracza ludzkie pojęcie. Uważam, że fenomenu Gossip nie powinno zawdzięczać się tylko wokalistce (oczywiście genialnej), ale trzeba także pamiętać o reszcie zespołu, ponieważ wszyscy posiadają ogromny dar oraz charyzmę. Pozdrawiam. :)

 • sonata

  2012-11-17 | 22:10

  Kocham klimaty indie-rock, kocham grupę Gossip, kocham całą ich twórczość! Ale skoro muszę wybrać, to wybieram... "Perfect World". Genialna, wpadająca w ucho i zapadająca w pamięć piosenka. Brzmienie gitar, fenomenalny wokal Beth... co tu dużo mówić. Piękna kobieta o cudownych kobiecych kształtach z genialnym, charakterystycznym głosem - ideał artystki. W utworze "Perfect World" słychać tyle emocji, tyle uczuć... Wyjątkowość grupy Gossip najłatwiej dostrzec oglądając klipy - świetne, klimatyczne, niebanalne. Kadry, kolorystyka - to wszystko robi ogromne wrażenie. Ogólnie mówiąc... GOSSIP Z BETH NA CZELE - WYMIATA!

 • dobryanjel

  2012-11-17 | 19:51

  Zapomniałam dodać, w czym tkwi wyjątkowość zespołu Gossip. Moim zdaniem oni doskonale wpisując się w trendy obowiązujące w muzyce ostatnimi czasy mają dodatkowo odwagę dodawać nowe brzmienia, grać czy śpiewać w inny sposób. Duży wpływ ma na to zapewne odwaga wokalistki, która objawia się nie tylko w jej wyglądzie ale i w życiu prywatnym, powszechnie wiadomo że jest ona lesbijką i feministką. Chłopaki też na pewno są twardymi zawodnikami, bo jak tu nie być przy takiej wyrazistej frontmence. Podsumowując ich wyjątkowość tkwi w odwadze, która nie często spotyka się w indie-rockowym świecie

 • marsrevolta

  2012-11-17 | 13:51

  1. Perfect World jest wspaniałym teledyskiem, budynek w jakim Beth się znajduje jest monumentalny jak ona sama, Perfect World najbardziej mi się podoba ponieważ jest inny od pozostałych, widać, że Beth dojrzała I wspaniale siebie kreuje. Beth w bieli, z długimi włosami. Niechaj spuści je z wieży :) Podczas oglądania klipu czekam na jakiś rozwój akcji i to jest fajne, że akcji brak. Najbardziej podoba mi się moment kiedy witraże w kościele stają się kolorowe i to jest perfect. gdy BETH ich dotyka. 2. Dlaczego gossip? Magia gossip tkwi już w ich nazwie to więcej niż sip of music.

 • vava

  2012-11-17 | 10:15

  Nie wiem co się stało, dlaczego ucięło mi resztę komentarza...? :/ No więc napiszę jeszcze raz... Utwór "Heavy Cross" urzekł mnie niesamowitym brzmieniem gitary na samym początku, ciepłym, przenikającym wokalem Beth, a także tym "BUM", tym stopniowaniem emocji, zmianami tempa... Klip także robi ogromne wrażenie, niesamowity klimat. Grupa Gossip wyróżnia się właśnie genialnymi teledyskami, ale także świetnymi tekstami, techniką i talentem muzyków (przede wszystkim gitarzysty...), ale także oczywiście dużymi możliwościami wokalnymi Beth, jej cudownym głosem, charyzmą i urokiem :)

 • vava

  2012-11-17 | 10:09

  "Heavy Cross"!

 • gotgot

  2012-11-17 | 09:59

  Zdecydowanie i bezapelacyjnie najbardziej podoba mi się klip do utworu "Perfect World". Zarówna klip jak i oczywiście sama piosenka. Te zabójcze rytmy indie-rock przenoszą do innego świata. W teledysku panuje niesamowity, niepowtarzalny klimat. Moje serce skradły i klip i piosenka, ale przede wszystkim fantastyczny wokal Beth Ditto!! Cudo! Wyjątkowość grupy Gossip tkwi w wyjątkowości właśnie wokalistki. Kobieta o niewiarygodnie mocnym, pięknym, głębokim głosie... A także o niezwykle intrygujących oczach. :))

 • dobryanjel

  2012-11-15 | 23:34

  Oceniając teledysk nie piosenkę, bo chyba na tym polega zadanie wybrałabym "Perfect world", a wszystko to dlatego że w tym teledysku fantazja Beth Ditto została ujarzmiona i wreszcie można zwrócić uwagę jako na ładna kobietę a nie na kobietę szokującą makijażem/fryzurą/dodatkami. Oby częściej ją pokazywano w taki sposób!

 • mctrishyouknow

  2012-11-15 | 19:50

  Pewnie wiele osób przy wyborze jednego z tych trzech utworów decyduje się na piosenkę ''move in right direction'' i właściwie jeśli chodzi o linię melodyjną i dopasowanie do obecnego masowego słuchacza to właśnie ta piosenka wydaje się najtrafniejsza. Energiczna, popowa - nogi same rwą się do skakania czy też tańczenia, chce się wręcz bujać w jej rytm. Jednak patrząc z perspektywy fabuły bądź też większej nastrojowości a co za tym idzie przykuwania największej uwagi widza, najciekawszy wydaje się teledysk trzeci do utworu "Perfect World". Zamkowy średniowieczny klimat z wyblakłym obrazem najbardziej w moim odczuciu działa na wyobraźnię. A w czym tkwi wyjątkowość tej grupy? Niewątpliwie ich krągła wokalistka ma ciekawą barwę głosu i umiejętnie nią moduluje, co więcej widać idealne dopasowanie rytmu pomiędzy jej śpiewem a grą na gitarze Brace'a i Hannah (perkusja). Do tego dochodzą też dobrze skonstruowane teledyski, w których szczególną rolę odgrywa kolorystyka lub chociażby kontrast. Wszystko to daje razem niepowtarzalną kompozycję, której na szczęście i my możemy być świadkami jeśli tylko zdecydujemy się na warszawski kocert Gossip :)

 • 1 2 3 Następny

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony