Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Karton

Zemsta Faraona - zwiastun!

 

 

Bartosz Walaszek, twórca kultowej postaci Kapitana Bomby, założyciel GIT Produkcji i współtwórca duetu Figo Fagot pracuje nad drugim pełnometrażowym filmem o przygodach tego dzielnego wojaka. Animacja trafi do sieci kin Helios już w październiku.

Powstaje kolejna kinowa część kultowej kreskówki Kapitan Bomba, „Kapitan Bomba - Zemsta Faraona”. Tym razem dzielny, międzygalaktyczny wojak będzie musiał się zmierzyć ze starożytnymi wojownikami i spróbować ocalić ludzkość!

- Kosmos. Galaktyka Humiwryj, planeta Uj-mię-to/boli. Starożytne grobowce faraonów-robotów. Grupa archeologów prowadzi prace wykopaliskowe w jednej z piramid. Stażysta Wiktor kopiąc sławojkę odkrywa coś dziwnego... Coś dziwnego i niebezpiecznego – wyjaśnia twórca serii, Bartosz Walaszek. - O archeologach słuch zaginął. Kapitan Bomba wraz ze swoją flotą dostaje niebezpieczną misję. Musi dowiedzieć się co stało się z ekipą archeologów. Zaczynają się kłopoty. Czy rasa ludzka przetrwa starcie ze starożytnymi wojownikami? Czy Sułtan Kosmitów otruje Kapitana Bombę? Czy księżyc-cukrzyk powstrzyma się od zjedzenia tłustego mięsa? Czy Klaudia ma aids? – dodaje Walaszek.

Na część z tych pytań odpowiedź znajdzie się w filmie „Kapitan Bomba - Zemsta Faraona”, który w październiku trafi do sieci kin Helios w całej Polsce. Już teraz można obejrzeć zwiastun filmu!

 

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony