Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Karton

KAPITAN BOMBA - ZEMSTA FARAONA (wersja Full HD)

Chcesz zobaczyć ZEMSTĘ FARAONA, KUTAPOKALIPSĘ i inne filmy z Kapitanem w swoim mieście (pubie, barze, kinie, festiwalu) - nic prostszego - sprawdź: http://www.rbl.tv/kapitan-bomba-w-twoim-miescie.html


Kup niesamowite koszulki z Kapitanem, RKS Huwdu i Łęciną - http://bomba.embros.pl

WIĘCEJ FILMÓW ZNAJDZIESZ TYLKO NA NASZEJ STRONIE WWW
http://www.rbl.tv/kartony.html

NAJNOWSZE INFORMACJE O PREMIERACH, WERSJE KINOWE, KONKURSY TYLKO NA NASZYM FACEBOOKU:
https://www.facebook.com/Kapitan.Bomba.i.przyjaciele

Odwiedź nasze strony www - znajdziesz na nich moc najnowszych newsów muzycznych, extra filmy, informacje jakich nigdzie nie znajdziesz:
http://www.rbl.tv/
http://www.4fun.tv/
http://www.tvdisco.pl/

Kosmos. Galaktyka Humiwryj, planeta Uj-mię-to/boli. Starożytne grobowce faraonów-robotów. Grupa archeologów prowadzi prace wykopaliskowe w jednej z piramid. Stażysta Wiktor kopiąc sławojkę odkrywa coś dziwnego... Coś dziwnego i niebezpiecznego. O archeologach słuch zaginął. Kapitan Bomba wraz ze swoją załogą dostaje niebezpieczną misję. Musi dowiedzieć się co stało się z ekipą archeo. Zaczynają się kłopoty. Czy rasa ludzka przetrwa starcie ze starożytnymi wojownikami? Czy Sułtan Kosmitów otruje Kapitana Bombę? Czy księżyc-cukrzyk powstrzyma się od zjedzenia tłustego mięsa? Czy Klaudia ma aids? Na część z tych pytań znajdziesz odpowiedź w filmie Kapitan Bomba - Zemsta Faraona.
Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony