Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Patronat

Zapraszamy na Ifestival!


artysta: GOORAL, THE UPBEATS, WILKINSON, AUDIO, ROCKWELL,
gatunek: D'n'B

Trzecia edycja ifestival coraz bliżej! Już 16 sierpnia w gdańskich murach CSG wystąpią gwiazdy, które reprezentują wszystko, co najlepsze w D’n’B:

* THE UPBEATS Wow. Najnowszy, czwarty album wydali pod skrzydłami Noisia – co słychać Wcześniej współpracowali także z wieloma innymi, uznanymi artystami (np. Ed Rush & Optical, Bad Company, State Of Mind, Bassnectar).

* WILKINSON Świeża zdobycz uznanej wytwórni Ram Records, wcześniej tworzył pod znakiem Hospital Records. Nie tylko własnymi produkcjami, ale także świetnymi mixami zyskał sobie przychylność wśród takich artystów jak High Contrast, Skream czy Andy C.

* GOORAL (live!) – premiera nowego albumu! Jego występ będzie jeszcze bardziej niepowtarzalny niż zazwyczaj – polski diament tegorocznej edycji ‘i festival’ zagra premierowy koncert z nowego albumu!

* AUDIO To nie żarty – muzyka Audio to jego wyjątkowa, specyficzna marka, pełna ciemnych i pokręconych tech-dźwięków, która nie raz namieszała na parkietach.

* ROCKWELL Należący do kierowanej przez Friction'a wytwórni Shogun Audio, jedna z najbardziej obiecujących i utalentowanych gwiazd d'n'b. Za nowatorskie i dopracowane pod każdym względem produkcje zyskał uznanie wielu fanów d'n'b oraz artystów, takich jak Chase & Status, Annie Mac czy Mistajam.

Dodatkowo, trwa głosowanie na najlepszy polski mix d’n’b 2013!  Zwycięzcy konkursu, organizowanego przez Polskie Radio (Czwórka) i agencję Illegalbreaks, otrzymają możliwość występu na tegorocznym ifestival, autorzy zwycięskich setów zostaną także zaproszeni do występu na żywo na falach Czwórki w audycji Nocna Zmiana oraz otrzymają nagrodę-niespodziankę od Illegalbreaks. Szczegóły na stronach Illegalbreaks
oraz na stronie Polskiego Radia.

Na rozgrzewkę przed gdańskim świętem d'n'b zapraszamy na imprezy before ifestival z BORGORE w roli głównej: 2 sierpnia w Poznaniu (klub SQ) i 3sierpnia w Krakowie (Forty Kleparz).

BILETY na ifestival oraz before parties znajdziecie w stałych punktach sprzedaży: salony EMPiK, Saturn, MediaMarkt.

Sprzedaż internetowa: www.ticketpro.pl , www.biletin.pl oraz www.muno.pl.

Ceny:

ifestival: 49 zł (w przedsprzedaży oraz na bramce w dniu imprezy).

Bilety:

VIP: 79zł/ 99zł. Dla fanów, którzy wcześniej zakupili bilety z puli w cenie 55zł lub 59zł, przy wejściu do klubu czekać będą kupony do barów CSG, rekompensujące różnicę cen.

Borgore - before i festival: wejściówki w cenie 29zł /35zł (w dniu imprezy).

RBL.TV zaprasza!

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony