Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Patronat

Warsaw Sneaker Market || 15.03

Warsaw Sneaker Market tworzymy z myślą o całym środowisku sneakerowym w Polsce- bez podziałów, każdy może czuć się zaproszony. Naszym głównym celem jest promocja stylu życia, zajawki oraz integracja wszystkich, którzy czują się częścią naszej społeczności.

Pierwsza edycja WSM odbyła się 26.09.2013r. przed sklepem Asphalt Bikes. 15.03.2014 w klubie 1500 m2 spodziewajcie się znacznie większego wydarzenia, podczas którego możecie liczyć na aktywną obecność naszych partnerów i sponsorów. Zależy nam na stworzeniu niepowtarzalnego eventu, który oprócz dużej ilości dobrych butów oferowanych przez prywatnych sprzedawców, sklepy oraz marki dodatkowo zaoferuje Wam świetny program z dużą ilością atrakcji.

Poniżej kilka przykładów tego, czego możecie się spodziewać:

Prywatne stoliki- dużo unikatowych modeli, których nie kupicie nigdzie indziej

Stoiska sklepów- promocje, zniżki, rabaty- specjalnie dla Was

Stoiska brandów- prezentacje produktów, konkursy oraz wiele atrakcji przygotowanych przez partnerów i sponsorów

Strefa gastronomiczna- masa dobrego jedzenia dla mięsożerców i vegan.

Fotografia 3D- trójwymiarowe zdjęcia dostępne dla wszystkich odwiedzających

Pokazy breakdance- wyjątkowe show przygotowane przez najlepszych polskich bboyów

Photobox- zrób sobie pamiątkowe zdjęcie z WSM.

Pokazy BMX- nasi ludzie wykręcą kilka ewolucji, które zabiorą Wam dech w piersiach

Mnóstwo konkursów z nagrodami- każdy będzie miał możliwość wygrania atrakcyjnych upominków przygotowanych przez naszych partnerów i sponsorów.

Wejście na WSM: Aby uzyskać darmową wejściówkę należy zarejestrować się na naszej stronie internetowej. Rejestracja zostanie otwarta w najbliższych dniach, o czym oczywiście zostaniecie poinformowani. Jeżeli nie zdążycie się zarejestrować, nie martwcie się, że nie wejdziecie na teren wydarzenia. W takim przypadku opłata za wejście będzie wynosiła 5 zł.

Prywatne stoliki: Chciałbyś wystawić swoją kolekcję? Warsaw Sneaker Market jest miejscem, w którym możesz sprzedać swoje buty. Ceny za stoisko wynoszą 1m- 35 zł, 2m- 70 zł, 3m- 100zł.

Stoliki dla sklepów: Jesteś właścicielem sklepu z butami lub odzieżą czy akcesoriami? Ceny dla Was rozpoczynają się od: 2m- 150 zł, 3m- 200 zł, stoisko na miarę- 250 zł.

After party: Przyjdź wieczorem do Mono Baru na imprezę ze świetnym line upem. Więcej informacji wkrótce.

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony