Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Patronat

Wake Cup 2013


Drugi rok z rzędu startuje WAKE CUP!

WAKE CUP 2013 to skoki na desce (snowboard na wodzie) w wykonaniu najlepszych wakeboardzistów w Polsce w pięciu miastach: Bydgoszcz, Poznań/Lipno, Szczecin, Katowice/Świętochłowice i Wrocław. Oprócz zawodów, na plaży szykują się różne atrakcje + afterparty.
 
Najbliższa edycja już 15 czerwca w Bydgoszczy.

Program imprezy:

Bydgoszcz - WAKE PARK Bydgoszcz - 15.06.:

Położony w środku największego parku w Bydgoszczy - Myślęcinek. Bezpośrednio przy wyciągu znajduje się Plaża Bar oraz boisko do siatkówki plażowej. Podczas edycji WAKE CUP 2013 odbędą się pokazy barmańskie oraz trening spinningowy na 30 rowerach stacjonarnych przeprowadzony przez Sport Factory.

Poznań/Lipno - WAKE CITY - 22.06.:

WAKE CITY to kompleks wakeboardowy położony 15 minut drogi od Poznania, który składa się z dwóch wyciągów i licznych przeszkód. Oprócz świetnych warunków do uprawiania wakeboardu ludzi przyciągają tam: piaszczysta plaża, kawiarnia z tarasem oraz kajaki do wypożyczenia. Podczas zawodów odbędzie się konkurs "pływania na byle czym", który w zeszłym roku cieszył się nie mniejszą popularnością niż same zawody! Oprócz tego, dla publiczności dostępny będzie wyciąg za darmo w przerwie zawodów.

Katowice/Świętochłowice - WAKE UP SILESIA - 20.07.:

Wyciąg do wakeboardu znajduje się na terenie OSiR "Skałka" w Świętochłowicach. Na terenie ośrodka "Skałka" znajduje się również: nowy skatepark, korty tenisowe, boisko do piłki nożnej i koszykówki, restauracja oraz plac zabaw dla najmłodszych. Dodatkową atrakcją dla publiczności będzie Skate Jam (zawody deskorolkowe) oraz pokazy Slack Line - chodzenia i ewolucji na cienkiej linie.

Szczecin - Floating Park Głębokie - 03.08.:

Położony na głównym kąpielisku Szczecina, na którym latem gromadzą się tysiące plażowiczów. Przy zawodach zostanie rozłożony 15 metrowy tor do skimboardu, gdzie chętnych szkolić będzie za darmo instruktor. W przerwie zawodów zagra zespół punkrockowy ODC.

Wrocław - Wakepark Wrocław - 14.09.:

Wyciąg oddalony 300 metrów od stadionu EURO 2012, 8 kilometrów od centrum miasta. Na wyciągu znajdują się trybuny dla widzów oraz bar. W przerwie zawodów odbędą się występy grupy tanecznej "Co jest? crew" oraz pokazy stojących skuterów wodnych.

Zapraszamy!

Więcej info na FB

 

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony