Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Patronat

"Void In You" drugi album zespołu Time To Express


artysta: Time To Expres

"Void In You", to drugi album zespołu Time To Express, bardziej wyważony i zróżnicowany niż debiut. Od łagodnych „coldplayowych” klimatów po ostre łojenie w stylu Smashing Pumpkins.

To melodyjny rock z charakterystycznym głosem wokalisty Tomasza Skierczyńskiego. Połączenie dynamiki z nastrojowością.

 Ich pierwsza płyta, zatytułowana Traffic Life, ukazała się w maju 2009 roku. Dobre aranże, bardzo solidne rzemiosło muzyków i klimatyczny wokal Tomka Skierczyńskiego, gładko wpadający w ucho, a przy tym łatwo rozpoznawalny. Piosenki często z miłą aurą, zawsze brzmią współcześnie. Właśnie o takiej muzie zwykło się mówić, że jest "na czasie". Część z nich śpiewana po polsku, część po angielsku, a w obu językach  jest zespołowi bardzo do twarzy.                                 

www.myspace.com/timetoexpress

 

 Zespół występuje w składzie:

Tomasz Skierczyński – wokal/git. elektro-akustyczna/git. elektryczna,

Bartosz Kulesza – git. elektryczna,

Mariusz Skorupa – bass,

Mateusz Wyziński – perkusja.

 

BIOGRAFIA

Zespół został założony jesienią 2005 roku w Kołobrzegu.Po zaledwie kilku miesiącach okrzyknięto go Indywidualnością Muzyczną Europejskiego Tygodnia Młodzieży w Szczecinie. Jest finalistą Union Of Rock 2007 w Węgorzewie, laureatem festiwalu Rockowe Ogródki  2007 w Płocku. Ich utwór „Tysiąc Nowych Dni” pojawił się na obu składankach  Piotra Kaczkowskiego „Artyści Minimaxu”, oraz „Minimax Jarocin 2007”. TTE jest finalistą festiwalu Gramy 2007 w Szczecinie. We wrześniu 2008 utwór "Robot" ukazał się na popularnej sieciowej składance Don`t Panic We Are From Poland!!!, wygrywając plebiscyt na najpopularniejszy utwór składanki. W listopadzie 2008 dwa utwory zespołu: Traffic Life i Song zostały wyłonione przez redakcję Muzzo.pl, spośród 15.000 kompozycji zamieszczonych w tym serwisie, do prezentacji  na RMF Muzzo. W 2009 roku zespół zdobył nagrodę dziennikarzy na Festiwalu Union Of Rock w Węgorzewie. W tym roku zespół wystąpił na Seven Festivalu na Dużej Scenie. 

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony