Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Patronat

Street Art Music 2013


artysta: GryphxHarry, Sroka x Rembi x Bekiesz, Kocur x Boomer, Kwiat, KęKę, WSRH, Kali x Paluch
gatunek: rap, hip-hop

Już 29.06.2013 w Środzie Śląskiej, woj. dolnośląskie (25km od Wrocławia, 30km od Legnica, 40km od Lubina), organizowana jest impreza o nazwie Street Art Music 2013.

Jest to pierwsza tego typu impreza w tym mieście ale z pewnością nie ostatnia. Organizatorzy maja ambitne plany i chcą z roku na rok prezentować wyższy poziom rozrywki. Tegoroczny Street Art odbędzie się na terenie gimnazjum im. Jana Pawła II na powierzchni blisko 4000m2. Cześć artystyczna imprezy to miedzy innymi pokazy Footbag, Danchall, Breakdance, Beatbox, Streetball, Graffiti Jam oraz coś dla amatorów ostrej i szalonej jazdy jedno i dwuśladami. Równie dobrze przedstawia się koncertowy  line-up. Imprezę rozpocznie wrocławski raper Kwiat, a wieczorne supporty to GryphxHarry z Ostrzeszowa, Sroka x  Rembi x  Bekiesz, Kocur x Boomer. Tegoroczni headlinerzy to KęKę, WSRH oraz Kali x Paluch ze swoim świeżutkim materiałem z nowego krążka pt.: „Milion dróg do śmierci”.

Zapraszamy do sprawdzania profilu wydarzenia na FB

Organizatorami całego przedsięwzięcia jest Miasto Środa Śląska: Urząd Miejski w Środzie Śląskiej, Dom Kultury w Środzie Śląskiej, Gimnazjum im. Jana Pawła II w Środzie Śląskiej oraz Sklep Odzieżowy 71shop w Środzie Śląskiej ul. Świdnicka 7.

Wstęp wolny !!!


Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony