Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Patronat

Reedycja MUZYKI ROZRYWKOWEJ od Pezeta!


artysta: Pezet
gatunek: rap, hip-hop
wydawca: Koka Beats
rok wydania: 2013

Wytwórnia KOKA BEATS prezentuje nowe wydanie kultowego albumu Pezeta pt. „Muzyka Rozrywkowa”. Album wzbogacony zostanie o drugą płytę, na której znajdzie się aż 13 remixów!

Album można zamawiać przez Internet

"Muzyka Rozrywkowa to dla mnie bardzo ważna płyta. To moja pierwsza świadoma i ryzykowna zmiana stylistyki, odkupiona wiecznym narzekaniem ortodoksów. Z perspektywy czasu bardzo lubię tę płytę, dobrze wspominam pracę nad nią, chociaż nie przepadam za okresem w moim życiu, który ta płyta opisuje. To był bardzo imprezowych czas. Wielu zarzucało mi to, że treść tego albumu jest bezrefleksyjna i nawet przez chwilę im uwierzyłem, ale nie jest tak. Słyszę to szczególnie dobrze właśnie teraz po latach.

Dziś już paru rzeczy bym w ten sposób nie napisał, bo były to wersy powiedzmy "wywożonego gnoja z podwórka". Jest też na tym albumie bardzo dużo, bardzo prostych hedonistycznym i wulgarnych tekstów o mocnym imprezowaniu, ale cóż zawsze było coś pociągającego w przekraczaniu granic i szybkim życiu chociaż definitywnie, w tej formie  nie jest to żadna wyższa wartość. Były rzeczy, które w tym mocno lubiłem, niektóre lubię nawet do dziś, choć staram się od nich stronić, ale przede wszystkim dla mnie na prowadzenie wysuwa się w treści tej płyty pewna gorzka refleksja, gdzieś z tylu wciąż słychać, że to wszystko ja tak naprawdę lubię, że jest jakiś powód dla którego tak się stało, coś innego musiało się w moim życiu nie udać i wszedłem w ten chory świat, totalnego melanżu, szybkiego seksu, nieprzespanych nocy bo czułem, że nic innego, ważniejszego, lepszego wie ma szansy mnie spotkać. Cieszę się bo moim zdaniem to zgorzknienie słychać.

Co poza tym? To świetna jak tamten czas produkcja Szoguna. Bardzo udana warstwa muzyczna w której czerpał trochę z south'owego rapu, ale nie wyszło z tego totalne xero, wyszło za to coś super. Do tego jednen z najlepszych beat'ów Kociołka. Nic dodać, nic ująć." – mówi Pezet.

Reedycja zawierać będzie drugą płytę z remixami, którymi autorami są: Sempu, Tasty Beatz, L PRO, Szogun i PLN.BEΔTZ, a gościnne zwrotki dograli Wuzet, Flint i Żaru (ParExcellence).

Płytę promowały takie kulowe utwory jak: "Noc i Dzień" czy
"Gdyby Miało nie być jutra"

W 2007 roku „ Muzyka rozrywkowa” dotarła do 5. miejsca listy OLiS w Polsce. Nagrania uzyskały także nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii Album Roku HIP-HOP / R&B.

Reedycję promują teledyski do remixów utworu „Lojalność?”, które można zobaczyć poniżej. 

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony