Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Patronat

Nadchodzi III edycja festiwalu HIP-HOP NA ŻYWCA 2013!


gatunek: rap, hip-hop

W stolicy złocistego trunku, w malowniczo położonej Beskidzkiej miejscowości, blisko granicy ze Słowacją i Czechami już po raz trzeci odbędzie się plenerowa impreza pod nazwą Hip-Hop Na Żywca.

20 lipca 2013r. na terenie Żywieckiego amfiteatru i błoń, atrakcyjnie usytuowanych między rzeką a górskimi stokami, będą rozbrzmiewały dźwięki najlepszego polskiego Rapu.

Głównym punktem imprezą są koncerty muzyczne, a w tym roku festiwalową sceną zawładną:

- Sokół i Marysia Starosta / Włodi / Dj B
- donGURALesko
- Łona, Webber & The Pimps
- Małpa
- Zeus
- W.E.N.A. / DJ IKE
- Gruby Mielzky
- The Pryzmats


Całą imprezę poprowadzi niezawodny w tej roli aktywista, dziennikarz, wydawca  i przede wszystkim raper - Proceente.

Wakacyjny termin, bliskość natury i mnogość atrakcji regionalnych sprawia, że przyjazd na festiwal to znakomita okazja na ciekawe spędzenie urlopu wraz ze znajomymi. Warto zaplanować pobyt na Żywiecczyźnie wcześniej, tak żeby oprócz udziału w tej wspaniałej muzycznej imprezie skorzystać również z walorów turystycznych i rekreacyjnych jakie oferują okoliczne góry i jeziora.

Początkowo lokalny mini festiwal poprzez „serwowaną” czołówkę polskich wykonawców i klimat miejsca w którym występują przerodził się w ogólnopolski event, na który fani Hip-Hopu przybywają z różnych zakątków kraju. Jest to świetna okazja do zobaczenia swoich ulubionych artystów na jednej scenie. Oprócz koncertów organizatorzy rokrocznie przygotowują atrakcje towarzyszące w postaci zawodów skate & bmx, bboy jam, graffiti jam, pokazy mountainboard, czy turniej street basket. Dużym zainteresowaniem cieszy się również konkurs na support, na który wpływają setki zgłoszeń z całego kraju. W Żywcu dzieje się od samego rana!

W tym roku sprzedaż biletów prowadzona jest za pośrednictwem ogólnopolskiej sieci Ticketpro, tak aby bez problemu można było nabyć wejściówkę w punktach stacjonarnych w większości polskich miast.

CENY BILETÓW:

CZERWIEC / 25 PLN

LIPIEC / 35 PLN

Chcesz być na bieżąco z informacjami? Polub fanpage

Widzimy się 20 lipca w Żywcu!

Współorganizatorzy imprezy – zespół The Pryzmats oraz jeden z ubiegłorocznych wykonawców –Te-Tris podczas II edycji festiwalu nakręcili klip do wspólnego utworu pod tytułem „High Level”, który możesz zobaczyć poniżej.
Zobacz także zapowiedź festiwalu.

Źródło zdjęcia: BZI bardzoznaneimprezy.pl


Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony