Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Patronat

Kim Nowak "Wilk"


artysta: Kim Nowak
gatunek: rock alternatywny

06. listopada br. ukaże się najnowszy album KIM NOWAK zatytułowany „WILK”.  Na płycie znajdziemy 12 utworów, które z pewnością zaskoczą fanów FISZA, EMADE i Michała Sobolewskiego.  


Na swojej nowej płycie KIM NOWAK nie przestaje szukać inspiracji w muzyce rockowej końca lat 60., i kontynuuje swoje poszukiwania nagrywając płytę zgoła odmienną niż swój debiut z 2010 roku.

Punkowe, garażowe brzmienia i  krzyki ustępują kompozycjom w których dominuje spokój i  mroczny klimat niekiedy przypominający ścieżkę dźwiękową do filmów Lyncha czy Tarantino.

Choć Kim Nowak nie rezygnuje z charakterystycznych riffów (utwory „Krew”, „Skrzydła”) ani szybkiego garażowego grania („Lodowiec gigant”,  „Wczoraj”), na płycie pojawią się utwory o mrocznej, tajemniczej tematyce, czego najlepszym przykładem jest utwór „Prosto w Ogień” nagrany w duecie z ikoną polskiej  muzyki  -  Izabelą Skrybant Dziewiątkowską, wokalistką Tercetu Egzotycznego, czy utwór „Noc” z gościnnym udziałem Tomka Dudy (Pink Freud).


…Nie myśl o nim źle, nie myśl o nim czule, kiedy go zobaczysz odwróć się i idź…


Autorem wszystkich tekstów na najnowszy album KIM NOWAK jest FISZ, a kompozycje są wynikiem jego współpracy z pozostałymi członkami zespołu: gitarzysty Michała Sobolewskiego oraz perkusisty i producenta albumu Piotra EMADE Waglewskiego. 

„WILK” to wytrawny, nocny wędrowiec. To  przejmująca muzyczna wędrówka w świetle księżyca.KIM NOWAK „WILK” premiera 06.11.2012.

1. Lodowiec gigant
2. Krew
3. Mokry pies
4. Wczoraj
5. Skrzydła
6. Prosto w ogień  feat. Izabela Skrybant Dziewiątkowska
7. Okno
8. Noc
9. Aniele
10. Chmury
11. Dwie kropki
12. Wilk

 

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony