Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Patronat

H&M loves MUSIC w Sopockiej Zatoce Sztuki!


Novika, Fun Lovin' Criminals, Ben Westbeech, Andreya Triana, Maria Sadowska, Brodka, Fair Weather Friends i Selah Sue to tylko niektórzy z artystów, których usłyszycie w Sopockiej Zatoce Sztuki.

Na scenie H&M Loves Music, zagości brzmienie z najróżniejszych gatunków - począwszy od muzyki klubowej i elektronicznej, przez hip-hop, rock, jazz, a skończywszy na wysublimowanym popie.

MODA W POP-UP STORE znajdziecie wszystko co niezbędne na plaży - stylowe kreacje, kosmetyki, okulary słoneczne i mnóstwo akcesoriów!

MUZYKA Zapraszamy Was na koncerty i imprezy przez całe lato. Będziecie mogli usłyszeć muzykę znaną i tę dopiero odkrywaną z udziałem artystów z klubowych nurtów oraz głównych scen festiwalowych. Sprawdźcie line-up

KONKURSY W konkursach H&M POP-UP STORE online będziecie mogli wygrać spotkanie z artystami - Moniką Brodką lub KAMP! oraz weekend w Zatoce Sztuki dla siebie i znajomych. Mamy dla Was ponadto mnóstwo innych niespodzianek.

O KOLEKCJI W trzech odsłonach kolekcji, inspirowanej różnymi stylami muzycznymi, znalazły się ubrania idealne na lato pełne muzyki. Od topów z frędzlami i barwnych szortów, przez obszerne koszulki i leginsy z flagą brytyjską, aż po świecącą w ciemnościach biżuterię – kolekcje H&M Loves Music to wszystko, czego potrzebuje miłośnik festiwalowej gorączki!

Więcej szczegółów będziecie mogli znaleźć na bieżąco na stronie Zatoki Sztuki oraz na ich fanpage'u.

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony