Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Patronat

Dog Eat Dog i nie tylko na festiwalu Rockstar Mad Skillz!


artysta: Tede, JWP, Obywatel MC, Dog Eat Gog, Frontside, Brahu, Kaen
gatunek: rap, hip-hop

Od 16 do 20 lipca w Sobieńczycach koło Żarnowca odbędzie się pierwszy w Polsce festiwal, na którym muzyce towarzyszyć będą sporty motorowe i sporty akcji. Na scenie głównej festiwalu widzowie zobaczą między innymi TEDE, JWP oraz Obywatela MC.


Główna scena festiwalu w piątek i sobotę gościć będzie gwiazdy spod znaku hip hop oraz cięższego brzmienia. I tak w piątek w Sobieńczycach wystąpią Tede, JWP i Obywatel MC. W sobotę główną gwiazdą będzie Dog Eat Dog. Natomiast już od wtorku na małej scenie swoje sety będą prezentować dj’e.

Tede, który zaczynał swoją muzyczną karierę w Trzyha/Warszafski Deszcz, to prawdopodobnie najbardziej znany polski raper, a przy okazji jeden z bardziej kontrowersyjnych przedstawicieli gatunku. Sławę zawdzięcza nie tylko projektom muzycznym, ale równie zręcznej działalności biznesowej i umiejętnemu kształtowaniu własnego wizerunku. Twórczość Tedego połączyła rap undergroundow z komercyjnym, wzorowanym na dokonaniach starszych kolegów zza Oceanu. Nie przeszkadzały mu projekty, które wykraczały poza wąski horyzont niepisanego kodeksu ulicy. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że został wyklętym poetą betonowych podwórek.
Drugą gwiazdą piątkowego wieczoru będzie warszawski JWP. Grupa, która rozpoczęła swoją działalność w 1996 roku od graffiti, aby oficjalnie zadebiutować na płycie Prosto wydanej w 2001 roku. Od tej pory JWP są stale obecni na rynku muzycznym realizując najróżniejsze projekty m.in.: z Sokołem, Pono, czy Mesem. Ostatnie lata działalności JWP to jedna z ciekawszych kart w historii polskiego rapu. Fenomenalne street single „Tworzymy historie”, „Panorama” wydane z okazji 16-lecia grupy na winylu to prawdziwe perełki, udowadniające, że mamy do czynienia z jedną z najważniejszych obecnie grup hiphopowych.
Obywatel MC to z kolei zupełnie świeży solowy projekt Keara obecnego na scenie hip hop od 1994 roku, a znanego z formacji Deluks i projektu PCP. Płyta „Getto Deluks”, która ukazała się w lutym tego roku to hołd oddany kulturze Hip-Hop i jej 4 elementom oraz ludziom, którzy reprezentowali i reprezentują jej wartości po dziś dzień.
Wymienieni powyżej artyści to jednak nie jedyni muzycy, którzy bitem i rymem rozgrzewać będą publiczność zgromadzoną w piątkowy wieczór na Mad Skillz.
 
Poza muzyką Rockstar Energy Drink Mad Skillz będzie istnym off-roadowym karnawałem. Po raz pierwszy, w jednym miejscu odbędą się zawody w tak wielu dyscyplinach. Druga runda Otwartych Mistrzostw Polski we Freestyle Motocrossie Rockstar Skillz Up na terenie najnowocześniejszego w Polsce toru - Speed Star, Mistrzostwa Polski Kobiet w Motocrossie, Mistrzostwa Polski w Motocrossie, Quadcross, oraz Superenduro. Będzie można zobaczyć także niesamowite ewolucje w wykonaniu zawodników na rowerach BMX i MTB.

Jednak to nie wszystko. Na uczestników czeka moc dodatkowych atrakcji. Teren zostanie podzielony na wyjątkowe strefy. I tak w Strefie Hip-Hop Skillz pod okiem najlepszych reprezentantów czterech elementów kultury Hip-Hop będzie można podszkolić się w takich dziedzinach jak dj’ing, czy breakdance, najlepsi reprezentacji sztuki graffiti zaprezentują swoje umiejętności na specjalnie przygotowanych instalacjach a wybrani artyści na przykład „scustomizują motocykle cafe racer oraz kaski”, w Strefie Moto-art pasja do motoryzacji spotka się ze sztuką, w Strefie Mad Skillz Ink, czyli Tattoo, będzie można sprawić sobie wyjątkową pamiątkę, w Strefie Extreme każdy z uczestników będzie mógł podnieść poziom adrenaliny w organizmie - nie tylko patrząc na to co wyprawiają profesjonalni zawodnicy, w Strefie Ride or Die odbywać się będzie zlot motocyklowy dla wszystkich pasjonatów jednośladów, a w Strefie M.A.D (Mały Ale Dzik) KIDZ będzie można zostawić swoje pociechy pod profesjonalną opieką lub wraz z nimi skorzystać ze specjalnych atrakcji dla najmłodszych i rodzin.

Teraz już nic nie będzie takie samo – zapraszamy Was na 5 dni wyjątkowych atrakcji  Rockstar Mad Skillz Festival – jedyna taka impreza w tej części  Europy!!!

Bilety do nabycia na www.eventim.pl w salonach EMPIK na terenie całego kraju oraz w kasach podczas festiwalu.

Uwaga! Do końca czerwca trwa promocja – kupując cztery bilety na cały festiwal, piąty otrzymasz gratis!
Do 6 lipca włącznie trwa przedsprzedaż, a bilety można nabywać w wyjątkowo atrakcyjnych cenach już od 10,00 zł.

Bezpośredni link do biletów znajdziesz TUTAJ

Więcej na  bezpośrednio na stronie festiwalu.Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony