Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Patronat

BRENNNESSEL ON TOUR || Kamp! & Rebeka || 16.11 Klub Stodoła


artysta: Kamp! & Rebeka

Po raz pierwszy Kamp! i Rebeka - dwa najważniejsze zespoły nagrywające dla niezależnej wytwórni Brennnessel - ruszą razem w Polskę. 16 listopada zawitają do Stodoły!

Podczas jesiennych koncertów Kamp! publiczność usłyszy zupełnie nowy materiał na żywo, na który złożą się utwory zarejestrowane latem w Red Bull Studios w Madrycie oraz niewykonywane wcześniej nagrania, które trafiły do repertuaru zespołu na przestrzeni ostatnich miesięcy. Będzie to pierwsza okazja by usłyszeć muzykę z nadchodzącej płyty łódzkiego tria. Kamp! słyną z niesamowitych koncertów, podczas których swoja studyjną twórczość traktują wyjątkowo elastycznie, często radykalnie zmieniając brzmienie wyjściowych kompozycji. Do dziś zagrali ponad dwieście koncertów w Polsce i kilkanaście za granicą, m.in. w USA (SXSW i Culture Collide), Anglii (The Great Escape i Liverpool Sound City), Niemczech (C/O POP) Serbii (EXIT festival) czy Austrii (Vienna Weves).

Rebeka to polski duet tworzący muzykę elektroniczną. Początkowo był to solowy projekt Iwony Skwarek. W 2008 roku jej założenia były proste: tworzenie elektronicznych, minimalistycznych i brudnych, lecz bardzo emocjonalnych utworów z pomocą keyboardu Casio i komputera. W 2010 roku Iwona postanowiła zaproponować współpracę Bartoszowi Szczęsnemu, który miał spełniać funkcję producenta, osoby katalizującej pomysły, ale także kompana na scenie. Ta kombinacja osobowości okazała się strzałem w dziesiątkę. Dla Rebeki będzie to pierwsza tak duża trasa w ramach której zaprezentuje na żywo materiał ze swojego debiutanckiego, doskonale przyjętego albumu „Hellada”. Płyta, która już w połowie roku stała się faworytem do miana jednego z najważniejszych albumów 2013 roku podczas koncertów nabiera zupełnie nowego charakteru.

Już 16 listopada oba zespoły zawitają na scenie Stodoły po raz pierwszy na wspólnym występie!

Kamp! będziecie mogli również zobaczyć 7 listopada w sopockim klubie Sfinks

Miejsca stojące: 45 pln w przedsprzedaży, 52 pln w dniu koncertu
Miejsca siedzące na balkonie: 65 pln w przedsprzedaży, 72 pln w dniu koncertu do kupienia w TicketClub Batorego (Warszawa ul. Batorego 10; kasa Klubu Stodoła);
Sprzedaż internetowa
tutaj.

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony