Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

News

Zemsta Faraona - dzisiaj premiera!

To już dziś na ekranach sieci kin Helios zobaczycie Maraton Kapitana Bomby vol.2 , w tym premierowo kolejną kinową część kultowej kreskówki Kapitan Bomba - „Kapitan Bomba - Zemsta Faraona”.

Tym razem dzielny, międzygalaktyczny wojak będzie musiał się zmierzyć ze starożytnymi wojownikami i spróbować ocalić ludzkość!

Opis filmu:
Kosmos. Galaktyka Humiwryj, planeta Uj-mię-to/boli. Starożytne grobowce faraonów-robotów. Grupa archeologów prowadzi prace wykopaliskowe w jednej z piramid. Stażysta Wiktor kopiąc sławojkę odkrywa coś dziwnego... Coś dziwnego i niebezpiecznego – wyjaśnia twórca serii, Bartosz Walaszek. - O archeologach słuch zaginął. Kapitan Bomba wraz ze swoją flotą dostaje niebezpieczną misję. Musi dowiedzieć się co stało się z ekipą archeologów. Zaczynają się kłopoty. Czy rasa ludzka przetrwa starcie ze starożytnymi wojownikami? Czy Sułtan Kosmitów otruje Kapitana Bombę? Czy księżyc-cukrzyk powstrzyma się od zjedzenia tłustego mięsa? Czy Klaudia ma aids?

Jedno jest pewne! Fani Kapitana Bomby nie mogą przegapić tej premiery!

Pamiętajcie: 5 października, kina Helios.
Oprócz "Zemsty Faraona" czeka na Was maraton oraz inne atrakcje...

 

 

CHCESZ WIEDZIEĆ WSZYSTKO O NADCHODZĄCEJ PREMIERZE?

Pełne informacje o "Zemście Faraona" listę kinoraz szczegóły maratonu znajdziesz w tym miejscu.

 

 

 

 

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

  • Lilly

    2012-10-08 | 19:32

    Wielkie dzięki...za bilety... Na pewno lepiej dopracowana grafika niż w kutokalipsie, piosenka do Filmu - uwielbiam... coż szkoda że więcej osób nie skorzystało z okazji i nie wybrało się do kina..

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony