Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

News

Wybierz Teledysk Roku 2012!

RBL.TV I AKTIVIST NAGRODZĄ NAJLEPSZY TELEDYSK ROKU
 
 

Rozpoczęło się głosowanie w prestiżowym plebiscycie Nocne Marki, organizowanym przez magazyn „Aktivist”. W tegorocznej edycji po raz pierwszy pojawiła się kategoria specjalna Teledysk Roku 2012. Patronem kategorii jest jedyna polska telewizja rockowa RBL.TV.

O tytuł Teledysku Roku 2012 powalczą wideoklipy, które w ostatnich miesiącach cieszyły się największą popularnością wśród widzów. O statuetkę Nocnej Marki w kategorii Teledysk Roku 2012 rywalizować będą następujący artyści:


- Brodka „Varsovie”

- Jamal „Defto”

- Mela Koteluk „Melodia ulotna”

- Muchy „Zamarzam”


O tym, do kogo powędruje statuetka zadecydują widzowie RBL.TV oraz czytelnicy magazynu „Aktivist”. Na swoich faworytów można głosować za pomocą smsów do 23 listopada. Zwycięzców plebiscytu poznamy 7 grudnia br. podczas uroczystej gali.Głosuj już teraz!


JAMAL  „DEFTO”  

Głosuj na „Defto” w kategorii Teledysk Roku 2012 plebiscytu Nocne Marki. SMS o treści RBL.NM.1. + Twoje uzasadnienie* na numer 7136 (koszt: 1,23 zł. z vat)

MELA KOTELUK „MELODIA ULOTNA”  

Głosuj na „Melodię ulotną” w kategorii Teledysk Roku 2012 plebiscytu Nocne Marki. SMS o treści RBL.NM.2. + Twoje uzasadnieniena numer 7136 (koszt: 1,23 zł. z vat)

BRODKA „VARSOVIE”  

Głosuj na „Varsovie” w kategorii Teledysk Roku 2012 plebiscytu Nocne Marki. SMS o treści RBL.NM.3. + Twoje uzasadnienie* na numer 7136 (koszt: 1,23 zł. z vat)

MUCHY „ZAMARZAM”

Głosuj na „Zamarzam” w kategorii Teledysk Roku 2012 plebiscytu Nocne Marki. SMS o treści RBL.NM.4. + Twoje uzasadnienie* na numer 7136 (koszt: 1,23 zł. z vat)

 
* PODAJĄC SWOJE UZASADNIENIE BIERZESZ UDZIAŁ W KONKURSIE, W KTÓRYM DO WYGRANIA JEST NOWOCZESNY SMARTPHONE!
 
 

 

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

  • Kenzo

    2012-11-07 | 14:30

    Witam! Macie błąd na stronie - kod sms'a dla Brodki i dla Much jest jednakowy!

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony