Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

News

Wilanów Jazz All Stars 2014

Wilanów Jazz All Stars 2014 – festiwal wybitnych indywidualności, niekwestionowanych gwiazd sceny jazzowej w Polsce i na świecie, najbardziej obiecujących artystów młodego pokolenia i projektów specjalnych. Prezentujemy artystów, którzy czerpiąc z jazzowej tradycji operują na wskroś współczesnym językiem – tworzą nową jakość. 


Tym razem przed willanowską publicznością zaprezentuje się Grzegorz Karnas.

Grzegorz Karnas na swojej stronie podaje dwie biografie, wszak jest człowiekiem o wielu obliczach, więc zupełnie to nie dziwi. Za nim cytuję obie wersje jego alternatywnego życiorysu. 

Jakkolwiek to zabrzmi: na myśl o zbliżającym się koncercie kwartetu Grzegorza Karnasa nie mogę myśleć inaczej niż biblijnym "pierwsi będą ostatnimi ..." Kiedy pod koniec czerwca ustalaliśmy ostateczny - jak nam się wówczas wydawało - kalendarz koncertów tegorocznej edycji Wilanów Jazz All Stars: ten koncert miał inaugurować festiwal. Stało odwrotnie, koncert Grzegorza Karnasa to wydarzenie finałowe. Dawno nie słyszeliśmy go w Warszawie, tym bardziej nie mogę doczekać się koncertu, podczas którego wokaliście będą towarzyszyć Michał Tokaj (piano), Michał Jaros (kontrabas) i Sebastian Frankiewicz (perkusja).

Na koncert zaprasza Ludwik Rakowski - Burmistrz Dzielnicy Wilanów m. st. Warszawy
Dyrektor artystyczny - Tomasz Kaliński

5 października 2014
Muzeum Plakatu w Wilanowie
g. 19.00
Wstęp wolny
 
Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony