Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

News

Tommy Four Seven || 14.09 || 1500m2

 

W krajobrazie muzycznym rzadko zdarza się znaleźć artystę tak charakterystycznego jak Tommy Four Seven.

W momencie wyprowadzki z Londynu w 2008 roku uzyskał pozycję głównego członka labelu Chrisa Liebinga – CLR Records. Wykorzystuje swoje własne studio w przemysłowym sektorze miasta jako bazę do tworzenia ostrych i niezwykle ciężkich bitów czego efektem były nietuzinkowe remixy dla Lucy czy Traversable Wormhole Tommy. Chwilę później ogłosił datę swojego debiutanckiego albumu Primate. Wydany w 2011 roku longplay wzmocnił jego pozycję jako jednego z najciekawszych producentów techno w ostatnich latach.

Jego produkcje zdobyły natychmiastowe uznanie krytyków a utwory takie jak Armed 3, Raru czy Track 5 zostały zremixowane przez takich cenionych artystów jak Robert Hood, Regis, Speedy J czy Sigha.

Duże umiejętności w studiu oraz niezwykle techniczne, precyzyjne i ciężkie sety grane na całym świecie w tym 12 godzinny w niesławnym Berghain oznaczają początek wielkiej kariery tego skromnego człowieka.

Tommy Four Seven (CLR Berlin - live)

+ more tba

14.09.2013

start: 22:00

1500m2 do wynajęcia

ul. Solec 18/20, Warszawa

Bilety dostępne w przedsprzedaży (Muno, Ticketpro Polska - Empik, Saturn, MediaMarkt) w cenie 20/25 PLN oraz na bramce klubu.


 

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony