Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

News

The Treatment na Impact Festival!

III Edycja Impact Festival – 2 dni, 2 sceny!
The Treatment na Impact Festivalu!

Pierwszym zespołem, który zagra na drugiej scenie 12 czerwca będzie brytyjska grupa The Treatment.

The Treatment - brytyjski zespół rockowy powstały w Cambridge. O swojej muzyce mówią że to połączenie wczesnego Def Leppard , Thin Lizzy, Ufo, Guns n’ Roses i Aerosmith.

W czasach, gdy tak wiele muzyki rockowej definiuje się według określonego gatunku lub podgatunku The Treatment to orzeźwiające klasyczne dźwięki filtrowane przez młode serca i umysły członków zespołu. Entuzjazm i energia ich grania porusza zarówno na scenie jak i poza nią.

W tym roku Impact Festival odbędzie się w Atlas Arenia w Łodzi 11-12.06.2014 na dwóch scenach będziemy gościć zespoły z górnej półki. Już wiemy, że 11.6.14 na scenie głównej wystąpi BLACK SABBATH natomiast 12.6.14 AEROSMITH, Alter Bridge oraz The Treatment.

Kolejne zespoły ogłosimy wkrótce.

BLACK SABBATH – sprzedał ponad 70 milionów albumów na całym świecie. Występ na Impact Festival będzie częścią ostatniej światowej trasy koncertowej, promującej ich album „13”.

AEROSMITH – Ostatni koncert w Polsce zagrali 20 lat temu 12-tego czerwca powracają w wielkim stylu. Sprzedali ponad 150 milionów egzemplarzy swoich albumów na całym świecie są legendami i ikonami swojego charakterystycznego stylu - mieszanki rocka i bluesa.

ALTER BRIDGE - Założony w 2003 przez gitarzystę formacji Creed, Marca Tremontiego oraz byłego perkusistę tego zespół Scotta Philipsa a także byłego basistę Creed, Briana Marshalla oraz Mylesa Kennedy, byłego wokalista i gitarzysta formacji The Mayfield Four pochądzący z Orlando hard rockowy zespół ma wielkie uznanie dla początków muzyki rockowej, a jego materiał odwołuje do tradycji lat 70-tych.

LINE UP

I dzień: BLACK SABBATH; więcej zespołów wkrótce
II dzień: AEROSMITH; ALTER BRIDGE; THE TREATMENT – więcej zespołów wkrótce

11-12 czerwca 2014
Atlas Arena w Łodzi

Bilety w cenach:
Trybuny 378 pln – 298 pln
GC EE* 440 pln
GC 330 pln
Płyta 220 pln
Osoby niepełnosprawne 220 pln

W sprzedaży na stronie organizatora

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony