Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

News

Seven Festival w pigułce.

Seven Festival 2015 odbędzie się w dniach 10-12 lipca. Na Scenie Głównej  wystąpią:  DRAGONFORCE (Wielka Brytania), VADER, KABANOS, THE ANALOGS, PERCIVAL SCHUTTENBACH, MOSKWA, DECAPITATED, SKUBAS, RAZ DWA TRZY, ANIA RUSOWICZ, RENATA PRZEMYK, SEBASTIAN RIEDEL & CREE, ALCOHOLICA,  CLOSTERKELLER, który podczas festiwalu zagra całą płytę „Scarlet” oraz świętujące 35-lecie działalności artystycznej

Na scenie Grand Prix wystąpią: ABSURD, AGYNESS B. MARRY, MYSTIC MIND , OCTOBER LEAVES, RAPTUREFEAST.  W konkursie wystąpią laureaci wielostopniowych eliminacji  na żywo i sms głosowań słuchaczy Polskiego Radia Programu Trzeciego: BAD REQUEST,  D'DORSH,  DEADPOINT,  DOM NA DRZEWIE,  DRAW THE LINE,  FLESZ!,  GRAWITACJA,  HIGH HORSE,  KASYNO,  MESSA,  MOOSE ONE FUTURE,  THE TRAMP,  STRAIN,  UGLY 10 !

Seven Festival  od 2008 roku jest   imprezą  kojarzoną z działaniami o charakterze ekologicznym i edukacyjnym. W roku bieżącym działania Mazurskiego Centrum Edukacji Ekologicznej  działającego przy Fundacji Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich  będą obejmowały  konkursy edukacyjne  na tematy ekologiczne, w których nagrodami będą bilety uczestnictwa na festiwal,                                           ( http://www.jeziora.com.pl/eko-seven-festival/aktualnosci ) a jednocześnie będą promowały  akcję „Wpłyń na czyste Mazury”.  

Seven Festiwal to Węgorzewo, Węgorzewo to Mazury, a jak Mazury, to oczywiście jeziora. W tym roku zapraszamy na I Sevenowe Regaty Żeglarskie "Gwiazdy - Media - Sponsorzy", które zostaną rozegrane 12 lipca na Jeziorze Mamry. Z plaży miejskiej i znajdującego się tam molo będzie można obserwować zmagania załóg, a w wśród nich m.in. Wojciech Hofmann i Turbo, Anja Orthodox i Closterkeller, załoga Teraz Rock, Tyskiego  i inni.  Zwycięzcy regat na festiwalowej scenie otrzymają puchar honorujący ich udział i 444 rocznicę nadania praw miejskich dla  Węgorzewa.

To nie jedyna wodna atrakcja zaplanowana na ten rok. Na kanale węgorzewskim dla wszystkich chętnych Olsztyński Klub Smoka zorganizuje wyścigi smoczych łodzi. To wyjątkowo widowiskowa dyscyplina, w której będzie mogło wystartować nawet sto osób. Zapraszamy fanów, fankluby, a także turystów i okolicznych mieszkańców do rywalizacji. Laureaci konkursów prowadzonych na stronie festiwalowej i na profilu na Facebooku będą mogli przyglądać się zmaganiom na wodzie ze statku Żeglugi Mazurskiej. 

Oficjalna strona festiwaluwww.sevenfestival.com

Oficjalny profil na FB: http://www.facebook.com/SevenFestival

 

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony