Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

News

Ruszyła sprzedaż obligacji 4fun.tv!

Emisja obligacji serii A została zaplanowana pomiędzy 17 listopada a 5 grudnia 2014 roku. Spółka zaoferuje w tym okresie do sprzedaży 6.000 sztuk obligacji zabezpieczonych o wartości 1000 zł każda. Obligacje będą oprocentowane w wysokości 8% w skali roku z odsetkami wypłacanymi co 3 miesiące. Oferującym oraz wyłącznym koordynatorem oferty Obligacji będzie Dom Inwestycyjny Investors S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Mokotowskiej 1.


Obligacje będą zabezpieczone zastawem rejestrowym ustanowiony na udziałach w spółce zależnej Program sp. z o.o., których wartość stanowi 150% wartości nominalnej wyemitowanych Obligacji. Środki uzyskane z emisji Obligacji zostaną przeznaczone w szczególności na działania marketingowe związane z umocnieniem pozycji na rynku telewizyjnym i mediów cyfrowych, ewentualne przejęcie podmiotów dywersyfikujących obecne źródła przychodów oraz zasilenie kapitału obrotowego.

„Środki pozyskane z emisji przyspieszą nasze plany rozwojowe, zarówno na rynku kanałów muzycznych jak i w nowych segmentach rynku mediów cyfrowych, z którymi wiążemy duże nadzieje na dywersyfikację przychodów” - komentuje decyzję o emisji Ewa Czekała, Prezes Zarządu 4fun Media S.A.

Memorandum Informacyjne jest dostępne w wersji elektronicznej na stronie internetowej Spółki: www.4funmedia.pl oraz Oferującego: www.di.investors.pl. 
 
Więcej informacji -> http://www.4funmedia.pl/obligacje/
 
Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony