Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

News

Ruszył konkurs na taniec do singla Skorupa!

Wydawnictwo muzyczne MaxFloRec ogłosiło dziś konkurs "Rozbujaj ŚWIATA CIEKAWOŚĆ!". Zabawa polega na tanecznej interpretacji najnowszego utworu gliwickiego rapera. Uczestnicy wrzucają nagrania na swój kanał w serwisie YouTube. Jury, na czele z samym Skorupem, nagrodzi najciekawsze prace.

MaxFlo co chwilę raczy swoich fanów jakimiś niespodziankami. Na początku miesiąca pojawił się mixtape Skorupa i DJ-a Hopbeata ONE MC AND ONE DJ. Teraz agencja przygotowała konkurs taneczny. Organizatorzy uspokajają: - By wziąć udział w zabawie, nie trzeba wcale być tancerzem z krwi i kości. Wystarczy mieć dobre chęci, niebanalny pomysł na siebie (i ŚWIATA CIEKAWOŚĆ) oraz trochę inwencji twórczej. No, może trzeba jeszcze posiadać - i nie wahać się ich wykorzystać – podstawowe umiejętności rejestracji i obróbki obrazu.

"Świata ciekawość" to już drugi numer zwiastujący PIĘKNĄ POGODĘ. W towarzyszącym mu "swojskim wideo" Skorup prezentuje specyficzny i żywo komentowany ruch. Stał się on inspiracją do zorganizowania konkursu, w którym fani artysty (i nie tylko oni) będą mogli pokazać własne flow. Kto z nich wykaże się MAX FLO? O tym przekonamy się
po 4 października – wówczas mija termin nadsyłania wideo.

Konkursowych prac szukajcie na kanale MaxFloRecTV
 
Zasady konkursu wraz z plikiem audio do pobrania TUTAJ.

Warto też zajrzeć do specjalnej aplikacji na Facebooku

O którym teledysku mowa? Przypomnijmy sobie "Świata ciekawość":
 
                                                            Przygotował: Kajetan Balcer – MaxFloRec

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony