Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

News

Royal Blood Nadchodzi najważniejszy rockowy debiut 2014 roku!

Trwa finałowe odliczanie do premiery najbardziej wyczekiwanej rockowej płyty 2014 roku, pierwszego albumu brytyjskiego duetu Royal Blood, który swoim energetycznym występem zachwycił publiczność tegorocznej edycji Open'er Festival. Ci, którzy mieli już okazję usłyszeć to, co nagrali Mike Kerr i Ben Thatcher są pod ogromnym wrażeniem.

Album „Royal Blood” ukaże się 25 sierpnia. Zapowiadały go trzy znakomite piosenki: „Little Monster”, „Come On Over” i „Figure It Out”. Mike Kerr (wokal i gitara basowa) i Ben Thatcher (perkusja) napisali na płytę kilkanaście utworów, które zachwyciły brytyjskich recenzentów. „Jeden z najbardziej ekscytujących debiutów od lat”– czytamy na łamach magazynu „Q”. Nieco bardziej wylewny jest „Kerrang!”, który stwierdził po przesłuchaniu: „Niemożliwie fantastyczna płyta. Podróż przez pięknie wchodzące i starannie zaaranżowane piosenki. Jeśli ich chórki porównać do złota, to riffy są platyną”. „Gaz do dechy, wzmacniacze na full i jazda!” – skwitował „Daily Telegraph”. „Przypominają wczesny Muse i Queens Of The Stone Age. Jak na duet robią bardzo dużo hałasu. Jedna z wielkich nadziei rocka” – uważa „Independent”. „Cudne melodie wśród dźwiękowej kanonady” – twierdzi „Evening Standard”.

Inne media wskazują na inspiracje The White Stripes, AC/DC, Led Zeppelin. Zaś „Daily Mirror” podkreśla to, co fani mogli zaobserwować na Open'erze: „Gwarantowane jest, że oni sprawią, iż każda publika oszaleje”. W Gdyni szalała tak, że po zakończeniu koncertu Royal Blood trzeba było wymienić część podłogi...

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony