Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

News

ROCK FOR PEOPLE - PILZNO

Rock For People 2015 – kolejna edycja czeskiego festiwalu w lipcu!

Od 4 do 6 czerwca spotkaliśmy się na malowniczym terenie Festivalparku w Hradec Králové, gdzie zagrali między innymi Faith No More, Limp Bizkit, Three Days Grace czy Bastille. Z kolei druga część wielkiej muzycznej uczty czeka nas od 3 do 5 lipca w Pilznie! Jak przystało na Europejską Stolicę Kultury 2015, na festiwalowej scenie pojawią się przedstawiciele różnorodnych gatunków muzycznych z naszego kontynentu.

Industrialny kompleks DEPO 2015 w Pilznie ugości reprezentantów naszych bliższych i dalszych sąsiadów, takich jak kultowa formacja Motörhead, niemiecka ikona ciężkiego grania Guano Apes, brytyjski duet The Ting Tings, electro-swingowy Parov Stelar, nieposkromiony Pete Doherty, człowiek orkiestra ThePETEBox, dubstepowy kwartet Modestep czy łączący swing z hip-hopem Movits! Nie zabraknie także twórczości Triggerfinger, BRNS, Scarecrow, Gasmac Gilmore, The Inspector Cluzo, Gomad! & Monster, French Films, Joycut, De Staat oraz Bottled In England.

ROCK FOR PEOPLE EUROPE 3-5 lipca 2015 | Pilzno, Czechy

3 lipca (PIĄTEK): Modestep, Pete Doherty, Fink, De Staat, Gasmac Gilmore, BRNS

4 lipca (SOBOTA): Motörhead, Guano Apes, Movits!, Gomad! & Monster, The Inspector Cluzo, Bottled In England

5 lipca (NIEDZIELA): The Ting Tings, The Parov Stelar Band, Triggerfinger, Scarecrow, Joycut

Rock For People co roku dostarcza uczestnikom solidną dawkę muzycznych przeżyć, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Koncertowe maratony z gigantami rockowo-elektronicznej sceny, strefy rozrywki i gastronomii, mnóstwo atrakcji i wielka międzynarodowa integracja przy akompaniamencie mocnych brzmień – to tylko skrót niezapomnianych wrażeń, które czekają na uczestników w Czechach!

Bilety na festiwal Rock For People Europe można nabyć w internetowym sklepie joyStore by Joytown. W polskiej przedsprzedaży dostępne są 3-dniowe karnety, wejściówki jednodniowe oraz bilety campingowe.

 

Rock For People 2015

3-5 lipca | Pilzno, Czechy

 

www.rockforpeople.pl

 

 

 

 

www.fb.com/rockforpeoplepl

www.joyStore.pl/rfp

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony