Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

News

RBL.TV wspiera Motomikołajki 2012 w Warszawie

MotoMikołajki 2012 Warszawa

MotoMikołajki 2012 Warszawa

Ponad 400 Mikołajów na motocyklach wyruszyło w ubiegłym roku na warszawskie ulice by sprawić radość dzieciakom i sobie, bo widok takiej mikołajowej parady budzi uśmiech na każdej twarzy. W tym roku po raz kolejny wyjadą, by zebrać środki na wsparcie rodzinnych domów dziecka i dać dzień pełen atrakcji ponad 100 dzieciakom z publicznych i rodzinnych placówek.

 

Polskie Stowarzyszenie Motocyklistów już po raz kolejny organizuje akcję Motomikolajki.pl. W poprzednich 2 latach udało się przekazać beneficjentom pomoc przekraczającą 120 000 zł.

MotoMikołajki to przede wszystkim wspólny cel pomocy dzieciakom i mnóstwo atrakcji: parada MotoMikołajów przez centrum Warszawy, Mikołajowe rozdawanie słodyczy, wielkie grupowe zdjęcie Mikołajów i atrakcje dla wszystkich na Placu Zamkowym, ustanowienie rekordu: ile MotoMikołajów pomieści najmniejszy na świecie sklep jednej z sieci, konkurs na NajMikołaja i NajMikołajkę, wspólne zabawy z dziećmi z domów dziecka na hali OSIR, m.in ćwiczenia z drużyną futbolu amerykańskiego Warsaw Spartans. Po atrakcjach dla dzieci przyjdzie czas także na rozrywkę dla nieco starszych - wieczorny koncert finałowy dla Mikołajów i sympatyków akcji w klubie Proxima, gdzie zagrają Monkey and The Baboons oraz Raggafaya.

Szczegółowe informacje o akcji, konkursach a także komunikaty dla Mikołajów dostępne są na stronie: motomikolajki.pl oraz na Facebooku.

UWAGA: Ruszył pierwszy konkurs, do wygrania Jeep, Abarth lub Alfa Romeo na weekend. Szczegóły na stronie akcji.


 

Plan akcji MotoMikołajki.pl - 9 grudnia 2012 r.

10:00

Zbiórka na Placu Konstytucji w Warszawie

11:00 - 11:30

Przejazd z Pl.Konstytucji (do Placu Zamkowego – na plac przed kościołem św.Anny trasa: Marszałkowska, Królewska, Krakowskie Przedmieście, plac wraz z parkin-giem pomiędzy ul.Krakowskie Przedmieście a Pl.Zamkowym

11:30 - 13:00

Plac przed kościołem św.Anny Rozdawanie słodyczy przechodniom, pokaz baniek mydlanych oraz kuglarzy, grupowe zdjęcie uczestników imprezy, ustanowienie rekordu: „ilu MotoMikołajów pomieści się w najmniejszym istniejącym sklepie Carrefour”, wybory NajMikołaja i NajMikołajki przy udziale dzieci z rodzinnych i publicznych domów dziecka

13:00 - 13:30

Przejazd z Pl. Zamkowego (plac przed kościołem św.Anny) do sali OSiR Nowowiejska trasa: Krakowskie Przedmieście, Miodowa, Plac Krasińskich, Świętojerska, Aniele-wicza, Jana Pawła II, Chałubińskiego, Al.Niepodległości, Nowowiejska

13:30 - 15:30

Sala sportowa OSIR Nowowiejska spotkanie z drużyną futbolu amerykańskiego Warsaw Spartans, zabawy na trampolinie z reprezentanten Polski w gimnastyce, zajęcia na ścianie wspinaczkowej, wspólna nauka tańca, pierwsze kroki w Aikido, symulatory jazdy na motocyklu, dmuchany plac zabaw i wiele innych. 19:00 Koncert finałowy w Klubie Proxima. Koncert prowadzi Magda Michniak (Superstacja) Muzyka na żywo w wykonaniu zespołu Monkey and The Baboons oraz Raggafaya.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z poprzedniej edycji MotoMikołajek (patrzej poniżej).

 

 

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony