Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

News

R20 ROCK LISTA w niedzielę!

Oglądaj najnowsze notowanie naszej listy i wygraj zaproszenie na super koncerty! Co czeka na Was tym razem?


Będziecie walczyć o nagrody!

 

KSIĄŻKA
MITCH WINEHOUSE AMY, MOJA CÓRKA

 

Geniusz, źródło inspiracji, ikona – jest wiele słów, którymi można opisać Amy Winehouse, ale to jej humor, wdzięk i apetyt na życie sprawiły, że na zawsze zdobyła sobie miejsce w sercach fanów.

Dziś po raz pierwszy jej ojciec i powiernik Mitch Winehouse dzieli się z nami opowieścią o swojej Amy – córce, którą uwielbiał od dnia narodzin, wielkiej gwieździe i borykającej się z problemami kobiecie. Osobistymi historiami i najbardziej intymnymi wspomnieniami tworzy portret – dziewczyny o wielkim sercu i magicznym głosie. Poznajemy Amy od czasów dziecięcych wygłupów, muzycznych fascynacji, marzeń o sławie oraz historii jej niesamowitej kariery, po najmroczniejsze chwile walki z uzależnieniem.

 

 

PUNK NOT ZGRED FEST
14 grudnia / Warszawa, Radio Luxembrug
15 grudnia / Gdynia, Ucho


Mamy dla Was prawdziwą petardę brzmień, zagrają legendy sceny punkowej – Ga-Ga/Zielone Żabki, Deuter, Moskwa, The Trepp, wspomagani dzielnie przez doskonałe zespoły młodego pokolenia – mocny i nieokiełznany na scenie The Bastard oraz świetny regałowy skład z Lublina Herba Micze, który rozkręci atmosferę naszych koncertów. Gramy w dużych klubach, to nie kolejny spęd spod znaku festiwalu w mieście powiatowym. Rozpoczynamy rewolucję w polskiej muzyce, zostań jej częścią, przyjdź na niezapomniany koncert, to dopiero początek, zamierzamy kontynuować dzieło niezależnego grania w całej Polsce, jeśli z nami będziesz możesz współtworzyć odrodzenie polskiej alternatywy muzycznej! 

 


R20 ROCK LISTA:

NIEDZIELA, 11:00

 

 

 

 

 

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony