Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

News

Premiera płyty grupy PLAN!

Dzień końca świata zapowiada się wyjątkowo dobrze dla wielbicieli mocnych dźwięków. 21 grudnia ukaże się w sklepach oczekiwana, debiutancka płyta warszawskiego zespołu Plan!


Grupa powstała w 2004 r., ale w obecnym składzie istnieje od 2010 r., kiedy to do zespołu dołączyła charyzmatyczna i niepokorna wokalistka Nuno. Album będzie nosił tytuł „Mrock'n'roll”, bo tak określają swoją muzykę członkowie zespołu. Mrock'n'roll to połączenie Rock'n'rolla, Grunge'u i NuRocka. Grupa składa się z doświadczonych muzyków: „Nuno”/wokal (De Proffesionals, Gańko Nujazz), „sYn”/gitara solowa (Al Sirat), „JIM”/gitara rytmiczna (B.E.T.H), „Majk”/gitara basowa (Antigama, Hedfirst, Noko) oraz „Dudzik”/perkusja (Hedfirst, Kabanos). PLAN zaistniał w mediach po raz pierwszy podczas programu Must Be The Music, następnie wygrywając eliminacje konkursu kapel zgłoszonych na Przystanek Woodstock 2012 (ponad 700 zgłoszonych zespołów) zagrał na festiwalu przed ponad kilkudziesięciotysięczną publicznością. Zaproszony do występu na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu 2012 przez samego Wojciecha Manna, wystąpił z piosenką Niebiesko-Czarnych „Niedziela” podczas koncertu „Szalone Lata 60-te”, po którym zebrał bardzo wiele pozytywnych recenzji. Do swoich sukcesów PLAN może zaliczyć również zajęcie pierwszego miejsca na Rock Open Air Festival 2011. Na płycie znajdziemy 12 autorskich utworów zespołu:

Tracklista
1. Błąd
2. Klatka
3. Raj
4. Hej Maleńki
5. Little Ant
6. Shades
7. Uwierz w Siebie
8. Bez Ciebie
9. Chodź Weź
10. Skrzydlaty
11. Baczność Skurwysyny
12. Najgorsze Studio W Mieście
 
21 grudnia oprócz premiery sklepowej płyty odbędzie się również koncert promocyjny zespołu wraz z przedpremierowym pokazem teledysku do pierwszego singla pt. „Błąd”.

Impreza odbędzie się w Warszawie w klubie Herezja, ul. Chłodna 35/37.
Start o godz. 21.  
Cena biletu 10 zł. 


MROCK'N'ROLL NA KONIEC ŚWIATA! 
Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony