Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

News

Pozdrowienia od Jorn!

Już za tydzień dwa koncerty Jorn w Polsce! 26 listopada zespół zagra w warszawskiej Progresji, natomiast dzień później we wrocławskim klubie "Od Zmierzchu do Świtu". Będzie to nie lada gratka dla fanów prawdziwego heavy rocka! O Jornie Lande mówi się, że to facet, który połknął Coverdal'e i Dio. Rzeczywiście, jego głos to jeden z najlepszych wokali w świecie metalu, a w prasie czytamy:  "...raz usłyszany kompletnie pochłania myśli i przejmuje władzę nad naszymi emocjami. Normą dla albumów Jorna są także genialne gitary, które doskonale komponują  się z głosem o sile huraganu". Fani prawdziwego, starego grania nie mogą przegapić tych koncertów. Sam Jorn Lande nie może się doczekać występów w Polsce. Z tej okazji, pracując w studio postanowił osobiście zaprosić polskich fanów na swoje koncerty. Specjalne pozdrowienia można obejrzeć na dole newsa!

 
Każdy, kto choć raz miał okazję zobaczyć Lande na żywo wie, że to klasa sama w sobie. Legendarny wokalista ma na swoim koncie ponad trzydzieści albumów z różnymi projektami, ostatnim jest wydany pod sztandarem Jorn, krążek "Bring Heavy Rock to the Land". Klip do singlowego numeru można podejrzeć na dole newsa. Jorna Lande pamiętamy także jako frontmana niemieckiego zespołu Masterplan, który odniósł wielki sukces na całym świecie. "The Duke",  "The Gathering" i "Live In America" to tylko kilka z najbardziej znanych albumów wydanych w czasie jego trzydziestoletniej kariery. W 2008 roku Lande wziął udział w spektakularnym projekcie "Avantasia" Tobiasa Sammeta u boku miedzy innymi Alice'a Coopera, Erica Singera z grupy Kiss i Rudolpha Schenkera ze Scorpions.
 
Przypomnijmy, że Jornowi na trasie towarzyszy norweski zespół Teodor Tuff, a w Warszawie gościem specjalnym będzie polska formacja Hellectricity, która miesiąc temu zadebiutowała krążkiem "Salem Blood". Muzycy Hellectricity dobrze są znani polskiej publice, choćby ze względu na rodzime formacje, w których pojawiają się na co dzień, czyli m. in. Corruption, Lostbone, Carnal  czy The Supergroup.

 
Metal Mind Productions
zaprasza
 
Jorn
+ Teodor Tuff
+ Hellectricity

26.11.2012
Warszawa, Progresja
Otwarcie bramek - 19:00
Start - 20:00
 
Bilety w cenie: 80 zł przedsprzedaż / 100 zł w dniu koncertu
 
Bilety w sprzedaży!
 
Wszelkie informacje o sprzedaży biletów: tel. 032/205 25 00 (wew. 101), email: koncerty@metalmind.com.pl, www.metalopolis.pl, www.metalmind.com.pl 
Sprzedaż wysyłkowa: 032/205 25 00 (wew. 187), shop@metalopolis.com.pl, www.metalopolis.pl
 
Punkty sprzedaży:
 
Bilety do nabycia na stronach:
www.metalopolis.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.ticketportal.pl, www.kupbilet.pl, www.eventim.pl

 
27.11.2012
Wrocław, Od Zmierzchu Do Świtu
Otwarcie bramek - 19:00
Start - 20:00
 
Informacje o sprzedaży biletów na stronie klubu: http://www.odzmierzchudoswitu.pl/

 

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony