Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

News

Plebiscyt Niegrzeczni 2012

Kochani, oddajemy w Wasze ręce szczególnego rodzaju plebiscyt. W tej zabawie, to Wy decydujecie kto powinien dostać KLAPSA. Pisząc listy do naszego Świetnego Mikołaja wskazujecie tych "niegrzecznych", na których powinniśmy zwrócić uwagę. Jednocześnie, głosując na nich, wspólnie wybieracie tych, którzy na specjalnie przygotowanej Gali otrzymają KLAPSY czyli nasze wyjątkowe STATUETKI.


Ponadto dajemy i Wam możliwość zdobycia tej super STATUETKI NIEGRZCZNI TV, wraz z naszymi wyjątkowymi reporterami (w tym Mariuszem "Klapsem w kolonko" Kałamagą), podczas cyklu imprez Niegrzeczne Czwartki, będą czekali na Wasze zgłoszenia.

Bawcie się z nami, wybierajcie Niegrzecznych i wygrywajcie SUPER NAGRODY.

 
Szanowni Państwo,
Zapraszamy Państwa do udziału w naszej zabawie "NIEGRZECZNI 2012", będącej kontynuacją projektu „Świry” realizowanego przez nas w latach ubiegłych wspólnie z TVP2. Jest to Plebiscyt zakończony Galą, która planowana jest na 15 grudnia b.r.

Przez dwa miesiące (październik, listopad), ludzie w całej Polsce najpierw typowali, a następnie wybierali „Niegrzecznych”, czyli tych, którzy według nich zasłużyli na KLAPSA (to nagroda w naszym plebiscycie – statuetka).
 
Na potrzeby projektu wymyśliliśmy fikcyjną krainę – KLAPONIĘ. Klaponia, choć fikcyjna, jak każde Państwo posiada własny rząd, celebrytów, kulturę, sztukę i swoistego rodzaju dziedzictwo narodowe. Pochodzący z niej Świetny Mikołaj, przy pomocy telewizji Niegrzeczni TV i jej reporterów relacjonował przebieg akcji, przeprowadził wywiady z „Niegrzecznymi” i pomoże wybrać kandydatów do KLAPSA (wszystkie materiały dostępne na stronie www.niegrzeczni.tv).

Każdy biorący udział w plebiscycie mógł napisać lub nagrać List do Świetnego Mikołaja (przybyłego z KLAPONII), informując go kto jego zdaniem był Niegrzeczny i zasłużył na KLAPSA.

Ideą plebiscytu jest znalezienie i wyróżnienie przypadków niegrzecznych na wszelkich polach (telewizji, show biznesu, polityki, sportu, kultury, sztuki i nauki). Według naszej definicji, specjalnie przygotowanej na potrzeby akcji, NIEGRZECZNY – to osoba publiczna, wychodząca poza schemat, myśląca inaczej niż ogół, promująca nowe, ciekawe trendy i zachowania, nie wpasowująca się w konwenanse – przez co postrzegana jako niegrzeczna – ale w pozytywnym kontekście.

Akcję, wraz z finałem, promują i poprowadzą: Michał Wójcik (reporter prowadzący), Mariusz „klaps w kolonko” Kałamaga (terenowy reporter Niegrzeczni TV), Krzysztof Skiba (nasz Świetny Mikołaj), Michał Wójcik (przeciętny obywatel Klaponii), w towarzystwie Klapońskiej Ewy „Pani Kierownik” Błachnio czyli swoistego rodzaju śnieżynki, a w naszym przypadku – zadymki.

Sama Gala to rodzaj programu rozrywkowo – satyrycznego, z elementami kabaretu. Prowadzący, w formie bloku informacyjnego (Niegrzeczne Wiadomości), wprowadzą widzów w tematykę i wyjaśnią szczegóły zabawy.
Głównym elementem Gali jest wręczenie statuetek – Klapsów, laureatom plebiscytu, w różnych kategoriach.

Całość wzbogacą występy gwiazd sceny kabaretowej i muzycznej. Wzorem lat ubiegłych, naszych doświadczeń i kontaktów liczymy na obecność większości nominowanych i laureatów.
 
 
Posłuchaj UTWORU promującego Plebiscyt Niegrzeczni 2012.

Zobacz klip promujący ubiegłoroczną edycję:

 
Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony