Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

News

PARSZYWA 13 - nowy program na antenie RBL.TV już 21 czerwca!

Chcesz rzucić jajkiem w telewizor? Włącz „Parszywą 13”
 
Lady Nina, czyli Nina Cieślińska, która jest nową prezenterką RBL.TV,  poprowadzi równie niepokorny program jak ona sama.

"Parszywa 13" to zestawienie utworów wywołujących skrajnie mieszane reakcje odbiorców.  Muzycznie będziemy poruszać się wśród takich gatunków jak hip-hop, rock, pop, disco polo, country, dance, itd. Prowadząca będzie prowokować do wypowiedzi na temat antyhitów osoby napotkane w klubach, pubach, imprezach plenerowych, na ulicy, w miejscach, gdzie bawią się młodzi ludzie. TUTAJ znajdziecie też specjalny formularz zgłoszeniowy który pozwoli zaprosić Lady Ninę z kamerą na domówkę, gdzie podczas wspólnej zabawy powstanie kolejny odcinek „Parszywej 13”. Spontaniczne reakcje, zaskakujące opinie, niezbyt pochlebne zdania na temat popularnych, ale kontrowersyjnych piosenek – to wszystko znajdziecie w nowym programie „Parszywa 13”.


Widzowie przed telewizorem również będą mogli wyrazić swoje zdanie. Ich krytyczny głos pojawi się na ekranie podczas trwania programu. Wyrazem dezaprobaty będzie możliwość rzucenia, za pomocą sms-ów, jajkami, którymi oberwie nielubiany i wyśmiany numer. Kto trafi na czarną listę? Na którym utworze recenzenci nie zostawią suchej nitki i ile jajek na niego poleci? Pierwsza porcja hitów poniżej poziomu już 21 czerwca.
 
Premiera „Parszywej 13” w każdy piątek o godz. 19.00. Powtórki w niedziele o 18.00, poniedziałki o 14.00 i czwartki o godz. 10.00, w RBL.TV.Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony