Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

News

One Republic już niedługo w Warszawie

2 LISTOPADA 2014, TORWAR, WARSZAWA


17:30 Early Entrance

18:00 otwarcie bram

19:00 – 19:45 KONGOS

20:15 – 21:45 ONEREPUBLIC

OneRepublic amerykańska grupa dla której w muzyce ważną rolę odgrywają: fortepian oraz emocjonalny wokal połączone z zaangażowanymi tekstami przyjeżdża do Polski!  Jako gość specjalny wystąpi rewelacyjny młody zespół KONGOS. OneRepublic zachwyca fanów swoją pozytywną energią i katalogiem fantastycznych hitów z najnowszego albumu Native. Koncerty na trasie Native przyciągają miliony fanów a sama płyta bije rekordy sprzedaży.

Podobnie jak wiele innych bestsellerowych zespołów, One Republic osiągnął sukces przez zaangażowanie legendarnego producenta Timbalanda, którego remiks piosenki zespołu "Apologize" był nr 1 w 16 krajach i natychmiast przyniósł im sławę. Najwększym przebojem zespołu, który nie schodzi z list przebojów jest „Counting Stars” z trzeciego studyjnego albumu „Native”. Tworząc ten album , OneRepublic udał się do Paryża , Grecji, Londynu, Nowego Jorku , Seattle i Vancouver aby pisać, nagrywać, czerpać inspirację i rozszerzać swoją i tak już szeroką barwę dźwięków i magię tekstów. Ryan Tedder wokalista zespołu, zdobywca nagród Grammy a także kompozytor i klawiszowiec prezentuje nowe podejście do dźwięku, rytmu i dużej energii jaką ma rock-pop z elementami muzyki elektronicznej, gospel, bluesa i folku.

Świeże, nowoczesne, pełne energii dźwięki usłyszymy na żywo na koncercie na warszawskim Torwarze. Gościem specjalnym OneRepublic podaczas koncertu 2 listopada na warszawskim Torwarze będzie grupa KONGOS. Muzyka KONGOS to orzeźwiające i urzekające brzmienie- kombinacja klasycznych elementów rocka, rytmów afrykańskich i bałkańskich. Bracia KONGOS - Johnny - akordeon, instrumenty klawiszowe, śpiew; Jesse - wokal, perkusja; Dylan - wokal , bas; Danny - gitara, wokal to wielokulturowy, wieloaspektowy , multi- instrumentalny i wyjątkowy projekt muzyczny. Melodyjny, wrażliwy zespół jest najlepszą propozycją dla fanów muzyki w każdym wieku i upodobań .

 
Ceny Biletów:

Trybuny               od 180 PLN        

GC EE                    330 PLN *           

GC                         240 PLN

GA                        180,00 PLN
 
 
 
 
Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony