Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

News

Nowy album Meli Koteluk już w listopadzie!

Migracje to zbiór niezależnych, autorskich tekstów, charakterystycznych dla Meli Koteluk i jej zespołu. Do tworzenia krążka zaproszono producenta Marka Dziedzica (Sorry Boys, Ballady i Romanse), który nadał spójności materiałowi.

Piosenkarka o współpracy z Dziedzicem i nadchodzącym albumie: Marek to wymagający producent, naprowadzał nas na nowe tropy, zachęcił do odważnego myślenia o stylistykach, które łączymy. Był moim uchem z zewnątrz - będąc w epicentrum, potrafił jednocześnie z dużym dystansem uczestniczyć w działaniach zespołu. Udało nam się połączyć minimalizm z muzycznym bogactwem, czyli poniekąd ogień z wodą. To album pełen kontrastów, tak jak czas i okoliczności, w których powstawał. Dla mnie 'Migracje' są zapisem etapu, na którym byliśmy z zespołem od czasu wydania pierwszego albumu, bez wątpienia jednego z wielu przyszłych.

Jej pierwsza płyta Spadochron (2012) okazała się sukcesem - artystka zdobyła dwa Fryderyki, Nagrodę im. Grzegorza Ciechowskiego, nagrodę "Ale Sztuka" przyznawaną przez Gazetę Wyborczą oraz nominację magazynu Twój Styl w kategorii Kobieta Roku.


W czerwcu wypuszczony został singiel promujący nową płytę - Fastrygi:

http://www.youtube.com/watch?v=bQ1Jo3caCHA

 

 

Foto:http://bit.ly/1sF03PD

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony